Průvodce po Alpách
Dnes je 17. 1. 2019    
ALPY.NET PRŮVODCE POČASÍ LYŽOVÁNÍ UBYTOVÁNÍ UŽITEČNÉ INFORMACE DISKUZNÍ FÓRUM
PR články
Poslední vložené | Náhodný článek | Seznam všech článků | Pravidla a návody | Vložit nový PR článek | 
 !  Last minute ubytování v Itálii - sleva až třetina z nájemní ceny

Nosit helmu bude pro vaše děti radost

Tvar také dělá své. Článek o designu, bezpečnosti ale i pohodlí, které dělá z helmy buď skvělého pomocníka nebo příšernou přítěž. Dozvíte se také, jak helmu pro vaše děti vybrat tak, aby se z ní stal právě skvělý pomocník.
Dětská helma na kolo je často předmětem dohadů a otrávených obličejů. Ale to se dá změnit! Pokud necháte Vaše dítě, aby si vybralo podle svého gusta, stane se z přilby nepostradatelný doplněk, bez kterého již nevyjede!
Je důležité, jak helma působí navenek.
Děti mají bujnou fantazii. A i to se odrazí v tom, jakou dětskou helmu nakonec pořídíte. S tím ale výrobci většinou počítají. Na dnešním rozsáhlém trhu jsou k dostání úžasné designy a barevné kombinace pro kluka i holku, které si zamiluje každý malý cyklista!
Tvar také udělá své. Zkuste například dítěti ukázat ikonický „BMX Dirt“ styl! Tyto dětské helmy jsou opravdu cool, a Vaše ratolest se v nich bude cítit náramně. Navíc jsou velmi bezpečné. Vždyť tento tvar vozí výhradně všichni BMX Freestyle jezdci!

Dětská helma na kolo Pastel Dotty
Dětská helma na kolo Pastel Dotty


Bezpečnost především!
Ve finále je to ale na Vás, tedy na rodičích! Správným výběrem můžete předejít spoustě vážných úrazů, proto je nutné dětské helmy na kolo zkoušet důkladně. Prvním krokem je přesné naměření obvodu hlavy dítěte. Můžete použít klidně krejčovský metr, který přiložíte přibližně 1 centimetr nad obočí. Až budete mít přesné číslo, přejděte k samotnému výběru.
Velikost dětské helmy se obvykle značí klasicky jako „S“, „M“ a „L“. Ty nejmenší mají při úplném zapnutí v obvodu 44 cm. Od této hranice jdou rozměry dále, a věřte, že seženete helmu i pro tu nejvyvinutější hlavičku!U konkrétní helmy dále zkontrolujte, aby dítěti nepřepadávala dopředu (ani při rozepnutí!), její přední část zasahovala maximálně do půlky čela, a pod zapnutý řemínek na bradě se nesmí vejít víc než dva prsty!
A ani pohodlí se nesmí podcenit!
Mějte na paměti, že dítě se na kole bude prohánět klidně i několik hodin. A velmi často v pořádném vedru! Dětská helma na kolotak musí mít kvalitní odvětrávací systém, nejlépe 11-ti otvorový. Také by neměla vážit přes 220g, nikdo přece nechce mít na hlavě zbytečné závaží!
Podívejte s k nám na e-shop Cool kola, naše helmy mají opravdový šmrnc!
Tento PR-článek byl vytvořen 27.1.2016 a publikován byl 27.1.2016
Provozovatel webu Alpy.net neodpovídá za pravdivost a správnost údajů v tomto článku. Obsah článku nevyjadřuje názory a postoje provozovatele. Za obsah výše zobrazeného PR článku a legálnost užití v článku zobrazených obrázků odpovídá výhradně vkladatel článku, který při vkládání článku prohlásil, že vlastní autorská práva potřebná ke zveřejnění textu i obrázků na stránkách Alpy.net.
Sponzorované odkazy:

Náhodně vybrané PR články:
Nabízíme ubytování v 7 apartmánech - pro 2,3,4,6 osob. Naše apartmány jsou určeny především párům, rodinám a malým, ale klidným skupinám. Pro větší skupiny zařídíme ubytování v Kranjske Gore v apartmánech nebo v pokojích s polopenzí.
Chystáte se na lyžařskou dovolenou v Alpách? Pojďme se podívat na několik tipů na lyžařskou výzbroj, která by se vám s sebou mohla hodit.
Přibližně půl milionů Čechů vyráží každoročně lyžovat do Alp. Další sem pak na dovolenou míří i mimo zimní sezonu. Přesné údaje o tom, kolik z nich zde vlastní nemovitost neexistují. Mohou si vůbec Češi nakupovat nemovitosti v Alpách, nebo existují nějaká omezení?
Na severních stráních masivu Kitzsteinhornu se rozkládá významné stejnojmenné lyžařské středisko. Lyžařské středisko se rozkládá ve výšce 1975 až 3000 metrů. Lanovkou je možno se dostat do výšky 3029 metrů, ve výšce 3035 metrů leží vyhlídková plošina.
Livigno, středisko na pomezí Švýcarska a Itálie, kam se dostanete jednosměrným tunelem se střídavým provozem. Livigno kromě výborného lyžování nabízí i luxusní zázemí. Díky své poloze v bezcelní zóně sem míří smetánka ze všech koutů Evropy. Resort je však svými cenami dostupný naprosto všem.
Rádi cestujete po horských masivech? Objevujete krásy České republiky? Nejlépe si odpočinete v přírodě, daleko od ruchu a prachu velkoměsta? Pak je pro vás jistě tou nejlepší dovolenou pobyt v přírodě.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
 
Konverze stránky do PDF:
Tuto stránku můžete stáhnout a uložit (vytisknout) jako PDF dokument.
Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna
a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam
je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

This website has been chosen by the National Library of the Czech Republic as a quality resource to be preserved
for the future and become part of the Czech cultural heritage. It is archived several times a year and its record
is included in the Czech National Bibliography and the National Library catalogue.
 
  Prezentujte se na ALPY.NET - umístěte reklamu do Průvodce po Alpách. Informace o reklamě na tomto webu naleznete zde ...
 
  Zajímavé odkazy: Apartmány
  © 1996 - 2019, Jiří Hrbáček - ALPY.NET                     Poslední aktualizace: 27.1.2016 E-MAIL  
> > > Podmínky používání těchto www stránek < < <
Stránka byla vygenerována 17.01.2019 v 21:14