Úvodní stránka ubytování | Zobrazit podrobné informace o tomto ubytování |
Ubytování v Portugalsku, Alentejo
Vila Nova de Milfontes
UPOZORNĚNÍ: Je možné, že zobrazení na mapě není přesné.
Proto si prosím pozorně přečtěte informace v popisu objektu.
Ubytování v Portugalsku, Alentejo, Vila Nova de Milfontes:
    Ribera de Azenha: Dvougenerační dům. 11 km od centra Vilanova de Milfontes. Společné: pozemek 8'000 m2, ovocná zahrada, bazén (9 x 3 m, 01.05.-30.09.). Gril. Příjezd vede až k objektu (150 m přírodní cesta). Potraviny 1 km, restaurace 500 m, autobusová zastávka 200 m, písečná pláž 2 km. Golfové hřiště 80 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Zařízení sestává ze dvou bytů a 1 domu. Velká ptačí voliéra s ptáky. Domácí zvíře povoleno, musí však zůstat venku.

    2-pokojový byt 65 m2 ve 1. patře, velmi jednoduché zařízení: zkosený obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit, rádio a plynová kamna. 1x zkosený pokoj, 1x francouzské lůžko. Kuchyňský kout (trouba, mikrovlnka). Koupelna/bidet/WC. Terasa 8 m2. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: pračka. Parkování (oplocené). Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Dětska postýlka na přáni. Zkosená koupelna/bidet/WC. Žehlička. Přístup k bytu 15 vnějšími schody.
Podrobné informace o tomto ubytování v Portugalsku naleznete zde ...
Úvodní stránku nabídky ubytování naleznete zde ...
Výběr z naší nabídky ubytování:
Apartmány u moře
v Chorvatsku
2-pokojový byt 40 m2 ve 1. patře, moderní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mraznička). Sprcha/WC. Malá terasa krytá, jižní orientace. Zahradní nábytek. Postranní výhled na moře.
Okrug Gornji (Ciovo), 7 km od Trogir: Pěkný vícegenerační dům. Ve čtvrti Mavarstica, 1 km od centra Okrug Gornji, klidná, slunná poloha ve svahu, 100 m od moře. Společné: zahrada s rostlinami. Venkovní sprcha. Zahradní sezení, ohniště. Parkovací místo u domu. Obchod 50 m, restaurace, oblázková pláž 400 m, skalnatá pláž 100 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Dovolená
v Nizozemí
4-pokojová polovina dvojdomku 215 m2 na 2 podlažích, velmi vkusné a útulné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj/jídelna, kabelová TV, video, rádio a DVD. Vstup na zahradu, na terasu. Kuchyně (5 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, gril), jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště) 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm, v délce 190 cm). Koupelna/sprcha/WC. Terasa 50 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Spaubeek 11 km od Valkenburg: Pěkná, stylová, historická selská usedlost 'St. Jansgeleen', z 18. století, renovovaný, obklopen stromy a loukami. Na kraji obce, 1.5 km od centra Spaubeek, klidná poloha, přímo u lesa, v zeleni. Společné: pozemek, zahrada, louka k odpočinku. V domě: ústřední topení, pračka. Parkovací místo na pozemku. Obchod 2 km, supermarket 2 km, restaurace 2 km, nádraží 'Spaubeek' 2 km, atrakce v blízkosti: Thermae 2000 11 km, Wereldtuinen Mondo Verde 25 km, SnowWorld Landgraaf 20 km. Pozor prosím: železnice v blízkosti.
Ubytování u moře
v Chorvatsku
Dům je situovaný na jižní straně ostrova Pasman, v malebném zálivu Zincena (jen jediný dům). V blízkosti souostroví Kornati (národní park). Z Kraj se dostanete k Vašemu rekreačnímu objektu člunem, cca 3,5 km, vedlejší cestou nebo cca hodinovou procházkou po přírodní stezce. Parkování je možné v blízkosti majitele domu v Kraj, nebo na konci vedlejší cesty, cca 300 m od domu. Možnost pronajmutí motorového (na vyžádání, extra). Rodinný dům. Klidná, slunná poloha, přímo u moře, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: gril. K dispozici: kánoe. Snídaně na vyžádání (extra). Příjezd končí 300 m od objektu (přírodní cesta). Obchod 5 km, restaurace 5 km, skalnatá pláž 10 m.
Ubytování
ve Velké Británii
'Flat 203', 1-pokojový byt ve 2. patře, jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x lůžko, 1x francouzské lůžko a TV. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC. Výhled na moře. K dispozici: pračka.
Southsea 3 km od Portsmouth: Rezidence 'Ocean Apartments'. Nad the Southsea seafront 1 km od centra Southsea, 50 m od moře. V domě: recepce, restaurace, bar, společenská místnost, výtah. Parkovací místo (omezený počet míst). Obchod, restaurace 500 m, autobusová zastávka 10 m, oblázková pláž 20 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 11.2.2012