Úvodní stránka ubytování |
Ubytování
Litujeme, ale požadovaný objekt nebyl nalezen.
Pravděpodobně byl tento apartmán již vyřazen z naší aktuální nabídky ubytování.
Zde si můžete vybrat jiný objekt z naší aktuální nabídky ubytování ...




Úvodní stránku nabídky ubytování naleznete zde ...
Výběr z naší nabídky ubytování:
Ubytování u moře
v Itálii
Rekreační osada 'Le Ginestre'. Klidná, slunná poloha ve svahu, 650 m od moře. Potraviny, restaurace, bar, písečná pláž 650 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Byty se zahradou, nebo zařízeným balkonem.
Apartmány
v Německu
3-pokojový byt 80 m2 ve 2. patře: zkosený obývací pokoj/jídelna, 1x dvoulůžko a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon, jižní orientace. 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem, TV přípojka. 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (trouba, myčka). 2x sprcha/WC. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti. Přístup do druhého pokoje s dvoulůžkem přes pokoj s TV-přípojkou.
Bytový dům. Ve čtvrti Fleckl, na kraji obce, 2 km od centra Warmensteinach. Společné: zahrada 5'000 m2, louka k odpočinku. Ping-pong, gril. V domě: ústřední topení, pračka (společné, extra). Donáška pečiva. Parkovací místo u domu. Obchod 2 km, potraviny 2 km, restaurace 100 m, autobusová zastávka 50 m, koupaliště 3 km, krytý bazén 2 km. Golfové hřiště 10 km, tenis 3 km, lanová dráha, běžkařské stopy 200 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Waldsee, koupání 400 m. Jezero ke koupání 2 km. Rekreační dům s celkem 8 byty, na úpatí Ochsenkopf, na okraji krásného smrkového lesa . Zahradní restaurace, pivnice, vinárna, bedminton, zařízení pro lukostřelbu, milovníkům zimy k dispozici vlastní lyžařska a snowboardingová škola s lyžařskou mateřskou školkou, půjčovna lyží, vlastní malý vlek přímo u domu k dispozici (Fleckl je nejvyšší bod pohoří Fichtelgebirge). Květen - ríjen: sauna, solarium, vířivý bazén, kulečník, vše za poplatek ve 200 m vzdáleném hotelu 'Hotel Barbara'. Na přání také podávání snídaní.
Dovolená u moře
ve Francii
1-pokojový byt 23 m2 na 2 podlažích, v přízemí: obývací pokoj/jídelna. Vstup, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (3 plotýnky, malá trouba). Koupelna/WC. E-topení. V horním patře: (přikré schodiště) otevřená galerie, 1x pohovka pro 2 osoby. Terasa částéčně krytá. Zahradní nábytek. Parkování. Horní podlaží zkosené a galerie otevřrená do obývacího pokoje.
Rezidence 'Le Jardin de Matisse' sestává z domů se 4, nebo 5 byty a jedné malé 3-patrové budovy. Rekreační osada 'Le Jardin de Matisse'. Mimo obec, 3 km od centra Vence, v zeleni. Společné: pozemek 6'000 m2, trávníkem, rostlinami a stromy, bazén (01.06.-30.09.). Dětské brouzdaliště. Dětské hřiště. V domě: solárium. Obchod 3 km, potraviny 3 km, restaurace 3 km, kamenitá pláž 10 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Dovolená
v Rakousku
2-pokojový byt 48 m2: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a rádio. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. Balkon, jižní orientace. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Pokoj se 2 lůžky je s malým oknem do chodby, závěs.
Nassfeld: Přímo na slunné planině v 1 500 m n. m. leží bytový dům 'Sport Sölle'. Slunná poloha, přímo u sjezdovek. Společné: ping-pong. V domě: pokoj se hrami, pračka, sušička (společné, extra). Snídaně na vyžádání. V zimě nutné sněhové řetězy. Parkovací místo. Potraviny 10 m, restaurace 100 m. Sedačková lanovka 50 m, kabinková lanovka 100 m, lyžařské centrum, lyžařská škola, dětská mateřská školka 10 m, běžkařské stopy 200 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Přímo v domě: obchod se sportovními potřebami, půjčovna horských kol. V létě místnost se stolním tenisem. Nassfeld Plus Card (cca prostřed června až do prostřed září) v ceně, například obsahuje: vstup k jezeru Pressegersee, bezplatné využití autobusové dopravy (v okolí), Millenium Express a lanová dráha Gartnerkofel, lanovka, 26 Giro Bike (nejdelší sjezd na horském kole v Alpách), Almtaxi, Nord Walking, proutkařství a rodinné výlety, dětské dobrodružné programy (6 - 14 let), golfové lekce (1 x týdně), přírodní spa Vorderberg . Mnoho dalších produktů s 30% slevou (s platnou kartou). NTC Sport Vital (letní animátorské programy pro všechny), k dispozici na místě (extra): výlety na zvláštní místa do regionu Alpen Adria (např. regionální festivaly, pěší turistika, cykloturistika, muzea ...).
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 6.2.2012