 |
|
| Ubytování v Německu, Meklenburská jezerní oblast |
| Rheinsberg |
| UPOZORNĚNÍ: Je možné, že zobrazení na mapě není přesné. |
| Proto si prosím pozorně přečtěte informace v popisu objektu. |
Ubytování v Německu, Meklenburská jezerní oblast, Rheinsberg:
Kleinzerlang 9 km od Rheinsberg: Rekreační středisko 'Best Western Marina Wolfsbruch'. Mimo obec, 900 m od jezera. Společné: krytý bazén (13 x 5 m). Dětské brouzdaliště. Dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, sauna, fitness, masáže (extra), solárium (extra), možnosti nákupu, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). Snídaně a polopenze na vyžádání. Supermarket 9 km, autobusová zastávka 500 m, nádraží 9 km, zátoka ke koupání 900 m. Rekreační zařízení je přímo u přístavu jachet kolem kterého se seskupuje hotel s veškerou infrastrukturou, byty a domy. 1.000 m2 krajiny ke koupání zahrnuje venkovní bazény, vířivý b azén a kosmetické studio, prosklená Piazza (je klenotem 'Hafendorfes' (přístavní obec), dětský ráj 'Arche Noah' nabízí celoročně denní opatrování dětí. Zařízení bez autoprovozu, po vy- a nakládce je centrální parkoviště k dispozici. Na přání pronájem jízdních kol a člunů (bez řidičského oprávnění a výuka jízdy čluny (vnitrozemské jezero).
3-pokojový dům 65 m2 na 2 podlažích, v přízemí, komfortní zařízení: obývací pokoj, TV-satelit a stereo přehrávač. Vstup na terasu. Kuchyňský kout u vstupu (trouba, myčka, elektrický kávovar), jídelní stůl. V horním patře: 1x zkosený pokoj, 2x lůžko a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x zkosený dětský pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Koupelna/WC. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: pes povolen, max. 2 psi. Vstup do obývacího pokoje z kuchyňského koutu po 5 schodech. Samostatný nebo řadový dům, některé se zimní zahradou a/nebo krbem, s výhledem na přístav nebo okolní krajinu. 10% sleva při včasné rezervaci min. 90 dnů předem (celoročně). Listopad-březen: 1x za pobyt odpoledne při kávě a zákusku pro dospělé a se zmrzlinou pro děti zdarma, k tomu pro dospělé rovněž zdarma masážní koupel/pobyt. Duben-říjen v ceně nájmu zahrnuto: den na lodi (není nutný řidičský průkaz) nebo 1 den na kanoi či kajaku.
|
| Výběr z naší nabídky ubytování: |
|
|
Rezidence 'L'Astragale A, B et C'. Ve čtvrti Fontanettes 800 m od centra La Croisette, 100 m od sjezdovek. V domě: restaurace, butik, výtah, lyžárna. Veřejné parkoviště. Restaurace 10 m. Lyžařské centrum 100 m, lyžařská škola, dětská mateřská školka 800 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Pozor: v rezidenci 'Astragale C' není výtah. |
|
|
3-pokojový řadový dům 72 m2 na 2 podlažích, jihozápadní orientace: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, 2x lůžko a koupelna. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko a sprcha/WC. Terasa 10 m2, krytá, zahrada 80 m2. Zahradní nábytek, gril. Výhled na moře. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. |
|
|
|
|
|