Úvodní stránka ubytování | Zobrazit podrobné informace o tomto ubytování |
Ubytování v Německu, Hunsrück
Thalfang
UPOZORNĚNÍ: Je možné, že zobrazení na mapě není přesné.
Proto si prosím pozorně přečtěte informace v popisu objektu.
Ubytování v Německu, Hunsrück, Thalfang:
    Rekreační zařízení je ideální pro pobyt s dětmi. 'Ferienpark Himmelberg', nad Thalfang, na kraji obce, 800 m od centra. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, fitness (extra), solárium (extra), kuželková dráha (extra). Ústřední topení, prádelna (extra). Snídaně, polopenze na vyžádání. Obchod 600 m, koupaliště 15 km, krytý bazén 500 m. V ceně je zahrnut denní vstup na krytý bazén Thalfang a koupaliště Morbach. Rekreační rezidence, s výhledem na 'Erbeskopf', sestává z dvoupatrových domků ve Švýcarském stylu, dvojdomků, bungalovů a chalup (všechny s trávníkem a hřištěm),jako i 4-hvězdového apartmánového-hotelu 'Blumenhof'. Ke společnému užití: bowling, minigolf, tenisová hala a škola, Wellness, grilovací chata, kiosky, dětského hřiště (některé služby extra). Na recepci možno využít internet (extra). Animační programy proděti (sezoně). Všechny rekreační byty a domy jsou zařízeny individualně (dle majitele) a vkusně. Dětská židlička 11 EUR/pobyt.

    3-pokojový bungalov 70 m2, v přízemí, jednoduché a zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, TV-satelit a rádio. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (trouba). Sprcha/WC. Terasa krytá. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti (extra). Parkování. Pozor prosím: pes povolen, max. 2 psi. Přistýlky pro 5 osobu se nachází v pokoji s 1x2 patrovám lůžkem. Některé bungalovy mají otevřeny krb, místo zastřešené terasy může být u některých jen zastřešené sezení. CESTOVAT A ŠETŘIT (sleva pro seniory): 5 - 10 % sleva v terminu od 03.01. - 04.07. a 29.08. - 27.11.09, pokud je jeden ze spolucestujících starší 55 let (je možno dodatečně využít slevu: 14 dnů rezervovat - 10 dnů platit a 7 dnů rezervovat - 5 dnů platit).
Podrobné informace o tomto ubytování v Německu naleznete zde ...
Úvodní stránku nabídky ubytování naleznete zde ...
Výběr z naší nabídky ubytování:
Ubytování u moře
ve Francii
A Madrague rezidence 'Les Aigues Marines', 2 podlažní, obklopen stromy, v obci 2 km od centra Saint Cyr sur Mer, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 300 m od moře, ve vedlejší ulici, v zeleni. Obchod, potraviny 200 m, písečná pláž 300 m, kamenitá pláž 500 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Omezená parkovací místa v elektrickou bránou uzavřené rezidenci.
Ubytování
v Německu
Idylicky položen vesnice, 3 km od centra, přímo u jezera. Společné, tenis (extra). V domě: ústřední topení. Obchod 3 km, potraviny 3 km, nádraží 'Nordenham' 25 km, krytý bazén 6 km, písečná pláž 800 m. Koupání 200 m. Restaurace v rekreačním zařízení. Zařízení ležící blízko Severního moře sestává z dřevěných rekreačních domů, které jsou zařízeny individuálně podle vkusu jednotlivých majitelů.
Apartmány u moře
v Chorvatsku
Okrug Gornji (Ciovo) 7 km od Trogir: Nový, pěkný dům 'Katarina', ve čtvrti Mavarstica, 1 km od centra Okrug Gornji, klidná, slunná poloha ve svahu, 100 m od moře. Společné: zahrada s rostlinami. Venkovní sprcha. Zahradní sezení, ohniště. Parkovací místo u domu. Obchod 50 m, restaurace, oblázková pláž 400 m, skalnatá pláž 100 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Apartmány
na Slovensku
1-pokojový bungalov 28 m2, jednoduché a zařízení: obývací pokoj/ložnice, 2x lůžko a 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Dům se 6 bungalovy ve zvýšeném přízemí (3 orientované k jezeru na jihozápad a 3 na severovýchod), každý z nich má samostatný venkovní vstup z vlastní terasou. Nový bungalov, rok výstavby 2002, nad Zemplinskou siravou, 150 m od jezera, jihozápadní orientace. Společné: zahradní sezení, gril, dětské hřiště. K dispozici pouze pro Vás: terasa (15 m2), zahradní nábytek. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Potraviny 3 km, restaurace 3 km, autobusová zastávka 50 m, písečná pláž 150 m, tenis 1 km, jízdárna 600 m.
  © 1996 - 2009, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 4.7.2009