Úvodní stránka ubytování | Zobrazit podrobné informace o tomto ubytování |
Ubytování v Německu, Hesenská vrchovina
Frielendorf
UPOZORNĚNÍ: Je možné, že zobrazení na mapě není přesné.
Proto si prosím pozorně přečtěte informace v popisu objektu.
Ubytování v Německu, Hesenská vrchovina, Frielendorf:
    Rekreační zařízení 'Ferienwohnpark Silbersee', mimo obec, 1 km od centra Frielendorf, klidná poloha, 100 m od jezera. Společné: krytý bazén (12 x 8 m), ping-pong. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, sauna, solárium, kuželková dráha (vše extra). Supermarket 2 km, nádraží 'Treysa' 14 km, zátoka ke koupání 100 m, jízdárna 1 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. Bobová dráha 'Allwetter-Rodelbahn' 400 m (extra). Rekreační se nachází nad jezerem Silbersee (Stříbrné jezero: koupání, rybaření, loďky). Společné: zelené plochy, obchod (v zimě zavřený). Aktivní trávení času: dráhy na inlineskating, beachvolejbal, minigolf, lukostřelba, boccia, místa ke grilování, hřiště. Pro děti: Wildniscamp (camp divočina, pro děti starší 10 let, zdarma), malý vláček (extra) nebo zastřešený dětské hřiště 'Frielo-Land' (extra), klub 'Happy-Kids-Club' 6 dní v týdnu v červenci/srpnu pro děti od 6-12 let zdarma. Za poplatek: zapůjčení kol a helem. V parku není možný automobilový provoz, sběrná parkoviště jsou na kraji zařízení, je však dovoleno vyložit a naložit zavazadla.

    3-pokojový byt 55 m2, moderní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. Balkon nebo terasa. Zahradní nábytek. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Obytná jídelna zčásti se švédskými kamny.
Podrobné informace o tomto ubytování v Německu naleznete zde ...
Úvodní stránku nabídky ubytování naleznete zde ...
Výběr z naší nabídky ubytování:
Apartmány u moře
ve Španělsku
2-pokojový byt 40 m2: obývací pokoj/jídelna. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (trouba). Koupelna/WC. Terasa. Zahradní nábytek. Výhled do dálky na moře. Byt v neurčeném patře.
Rekreační osada 'San Juan de Capistrano', 2 km od centra Nerja. Společné: zahrada, bazén (01.04.-31.10.). Dětské brouzdaliště. Obchod 100 m, restaurace 500 m, autobusová zastávka 100 m, písečná pláž 2 km. Tato zástavba sestává ze 400 samostatných domů a terasovitých bytů v andalusijském stylu na kopci, odkud je krásný výhled na moře a Nerja. Pozemek kompexu má mnoho nerovných míst a schodů. Všechny rekreační byty s el. kamny. Na přání minimální doba pobytu 4 noci. Extra: servis práídla (nahlásit v recepci).
Dovolená
v Rakousku
3-pokojový byt 60 m2 ve 1. patře, komfortní zařízení: obývací pokoj, TV-satelit a rádio. 2x pokoj s dvoulůžkem, vstup na balkon. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka), jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť. Velmi pěkný výhled na hory. K dispozici: telefon, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Byt je částečně zkosený. Na požádání je možné pronajmout dětskou postýlku.
Útulný vícegenerační dům, ve čtvrti Huben 5 km od centra Längenfeld. Společné: zahrada, louka k odpočinku. Gril. V domě: lyžárna, ústřední topení. Donáška pečiva. Parkovací místo u domu. Potraviny, restaurace, zastávka ski-busu 200 m, koupaliště 5 km, krytý bazén 5 km, termální bazén 5 km, tenis 5 km, sportovní centrum 5 km, vlek 1 km, kabinková lanovka 9 km, lyžařská škola 9 km, běžkařské stopy 200 m. Pozor prosím: skibus zdarma. Z domu nádherný výhled na hory.
Ubytování u moře
v Chorvatsku
3-pokojový byt 55 m2, v podkroví: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem, vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko, vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky). Sprcha/WC. Balkon 15 m2. Zahradní nábytek. Pěkný panoramatický výhled na moře, na bazén a na krajinu.
Bytový dům 'Rina', mimo obec, 1 km od centra, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 500 m od moře. Společné: pozemek 1'600 m2, zahrada s rostlinami a stromy, prírodní zahrada, bazén hranatý (15 x 6 m, hloubka 125 - 135 cm, 25.04.-10.10.) c vnitřními schůdky. Venkovní sprcha. Zahradní sezení, gril. V domě: pračka (společné). Parkovací místo u domu. Obchod 500 m, restaurace 1 km, oblázková pláž, kamenitá pláž 500 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Apartmány
v Maďarsku
1-pokojový byt ve 2. patře, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x francouzské lůžko a 1x vysunovací lůžko (1 os.), TV-satelit. Otevřená kuchyně (2 plotýnky), jídelní stůl. Sprcha/WC.
Bytový dům, ve čtvrti Pest. V domě: výtah, pračka (společné, extra). Metro 'M3-Ferenc körút (Ring) ca.' 1 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Byty pro 2 dospělé a 1 dítě. Všech 5 studií je v jednom velkém bytě. Hostům je k disposici velký společný obývací pokoj. Společné: žehlička a žehlicí prkno. Stanice tramvaje 'Boráros Platz' 200 m. Podzemní garáže u náměstí Boráros Platz 500 m. Přípojka na Internet za poplatek (Euro 4, -/den).
  © 1996 - 2009, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 4.7.2009