Úvodní stránka ubytování |
Ubytování
Litujeme, ale požadovaný objekt nebyl nalezen.
Pravděpodobně byl tento apartmán již vyřazen z naší aktuální nabídky ubytování.
Zde si můžete vybrat jiný objekt z naší aktuální nabídky ubytování ...




Úvodní stránku nabídky ubytování naleznete zde ...
Výběr z naší nabídky ubytování:
Ubytování u moře
v Chorvatsku
Pěkný, útulný dům s terasami. Ve čtvrti Medvinjak, mimo obec, 1.2 km od centra Korcula, klidná poloha ve svahu, 40 m od moře. Společné: zahrada s květinami. Terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 300 m, restaurace 500 m, oblázková pláž, skalnatá pláž 40 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Apartmány
v Rakousku
Lermoos: Exkluzivní 'Gartenhaus Dengg' (zahradní domek) v luxusním venkovském stylu, s výbornou polohou uprostřed Zugspitz-Arena a na úpatí lyžařské oblasti Grubigstein. Romantický, perfektně vybavený dům, nabízí vše pro odpočinkovou komfortní dovolenou, ve slunné zahradě, naproti náměstí s kostelem dům 'Gartenhaus Dengg'. V obci, 200 m od centra, 100 m od sjezdovek. Společné: krytý bazén. K dispozici pouze pro Vás: zahrada (oplocená), louka k odpočinku. Terasa, zahradní nábytek. V rekreačním zařízení: recepce, přístup na internet, sauna, fitness, masáže, parní lázeň, whirlpool (vše zahrnuto v ceně), ústřední topení. Úklid úklid bytu (v ceně). Donáška pečiva, donáška nápojů, snídaně a polopenze na vyžádání. Parkovací místo (kryté). Supermarket 200 m, restaurace 50 m, koupaliště 300 m. Golfové hřiště 500 m, tenis 200 m, sportovní centrum 300 m, kabinková lanovka 200 m, lyžařské sjezdovky 100 m, zastávka ski-busu 50 m, běžkařské stopy 200 m. V ceně je zahrnuto použití velkého wellnes- a vitalního prostoru v 50 m vzdáleném hotelu Post s panoramatickým krytým bazénem, vířivým bazénem, parní a vonnou láznií, saunou. Snídaně a pohodová penze v hotelu Post s panoramatickým krytým bazénem, vířivým bazénem, parní- a vonnou lázní a další služby v hotelu za poplatek.
Ubytování u moře
v Chorvatsku
Bytový dům. 200 m od centra, vyvýšená poloha, 200 m od moře. Společné: terasa (40 m2), zahradní nábytek, gril. V domě: recepce. Úklid na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 200 m, restaurace 150 m, písečná pláž 1.5 km, skalnatá pláž 350 m. Minibus k písčité pláži zdarma. Více-bytový dům je vedle více-bytového domu 'Vrboska ZG 2'.
Ubytování
v Rakousku
3-pokojový byt 50 m2, jižní orientace, luxusní zařízení: vstup. Obývací pokoj, jídelní kout a kabelová TV. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC, WC zvlášť. Topení v podlaze. Balkon, jižní orientace. K dispozici: Internet (DSL/LAN). Pozor prosím: nekuřácký byt. Povolen pouze 1 pes. Dvojlůžkový pokoj vybaven vodní postelí s možností přistýlky. V obývacím pokoji je útulný gauč. Ručníky a fén v koupelně. Jedna sada ručníků, osuška a župan jsou v ceně.  Upozornění: Byt smí být obsazen pouze do maximálního počtu osob (včetně dětské postýlky). Každá osoba navíc musí zaplatit na místě 63.00 EUR/týden!
Königsleiten: Tento perfektně vybavený dům stojí přímo pod stanicí horské dráhy. Luxusní dům s hotelovými službami. Centrální, klidná, slunná poloha, 30 m od sjezdovek. Společné: krytý bazén vyhřívaný (3 x 7 m). Dětské hřiště. V domě: recepce, snídaňová místnost, přístup na internet, sauna, fitness, masáže (extra), parní lázeň, solárium (extra), whirlpool, pokoj se hrami, možnosti nákupu, výtah, slunná terasa, lyžárna, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra), sušák lyžařských bot. K dispozici: sáně. Donáška pečiva a snídaně na vyžádání. Parkovací místo (kryté), společné garáže. Potraviny 500 m, restaurace, bar, kavárna 100 m. Sedačková lanovka 30 m, lyžařské centrum 50 m, lyžařská škola, dětská lyžařská škola, běžkařské stopy 100 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Zde naleznete rekreační ubytovaní první třídy. Výhodná centrální poloha umožňuje klidnou, odpočinkovou dovolenou. Horské dráhy komplexu 'Zillertaler Arena' se 115 km sjezdovek, běžkařské trasy a turistické cesty - vše pohodlně dosažitelné pěšky. V ceně nájmu zahrnuto: wellness zařízení se saunou, bio saunou, parní lázní, solnou lázní a kabinkou s infračerveným světlem. Za poplatek: solárium, feng shui-vířivka, možnost snídaně a polopenze. Kromě toho obdržíte 10% slevu při půjčení sportovních pomůcek ve sportovním obchodě. Každý z bytů odpovídá nejvyšším nárokům. Pes možný na dotaz (extra).
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 9.2.2012