Úvodní stránka ubytování |
Ubytování
Litujeme, ale požadovaný objekt nebyl nalezen.
Pravděpodobně byl tento apartmán již vyřazen z naší aktuální nabídky ubytování.
Zde si můžete vybrat jiný objekt z naší aktuální nabídky ubytování ...




Úvodní stránku nabídky ubytování naleznete zde ...
Výběr z naší nabídky ubytování:
Apartmány u moře
v Itálii
Rezidence 'Isola Rossa', na kraji obce, 1.7 km od centra Isola Rossa, klidná poloha, 1.7 km od moře, v zeleni. V domě: možnosti nákupu. Parkovací místo. Obchod, restaurace 500 m, písečná pláž 1.7 km. Pozor prosím: auto doporučeno. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Rekreační sídliště sestává z řadových domů, byty jsou v přízemí, nebo v 1. patře. Surfování, plachtění a potápění (extra).
Ubytování
v Rakousku
2-pokojový byt 60 m2 ve 1. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a kabelová TV. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. 2x balkon, jižní orientace a severní orientace. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Serfaus: Bytový dům je ideální pro pobyt s dětmi. Na kraji obce, 200 m od centra, klidná, slunná poloha ve svahu. Společné: louka k odpočinku. Ping-pong, gril. V domě: společenská místnost. Pokoj se hrami, slunná terasa, lyžárna, ústřední topení. Snídaně na vyžádání. Parkovací místo u domu. Potraviny, restaurace 200 m, zastávka ski-busu 20 m, koupaliště 100 m, krytý bazén 700 m, zátoka ke koupání 6 km, tenis 100 m, kabinková lanovka, lyžařská škola 800 m. Pozor prosím: skibus zdarma. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Dětské hřiště, obecní autobus 100 m. Jezero ke koupání 6 km. Physiotermální kabinka v domě (extra). Možnost podávání snídaní (extra). CESTOVAT A ŠETŘIT: v létě v ceně: použití lanovky ze Serfaus a Fiss podle libosti.
Dovolená u moře
ve Španělsku
11-pokojová vila 400 m2 na 3 podlažích, vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit, vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a koupelna/bidet/WC, vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. E-topení, klimatizace. Ve spodním patře: obývací pokoj, TV. 3x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. 1x pokoj se závěsem, 1x francouzské lůžko. Sprcha/WC, sprcha/bidet/WC. E-topení, klimatizace. V horním patře: 3x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Koupelna/bidet/WC, sprcha/bidet/WC. E-topení, klimatizace. Výhled na moře a na krajinu. K dispozici: pračka. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Španělské a mezinárodní televizní programy. K dispozici 2 pohovky, obsazení max. 22 osobami. Prosím uveďte při objednávce přesný počet osob.
Estación: Tenisové hřiště je poněkud menší než normální. Z nádraží jede autobus do centra a na pláž. Pěkná, komfortní vila 'Casa Estación', 1 km od centra Calpe. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 800 m2 (oplocený), bazén s vnitřními schůdky (10 x 4 m, 01.01.-31.12.), venkovní sprcha, tenis, terasa, zahradní nábytek, gril. Týdenní výměna prádla. Úklid 1x x týdně. Supermarket 1 km, restaurace, bar 700 m, autobusová zastávka 400 m, nádraží 'Calpe' 400 m. Písečná pláž 2 km.
Apartmány
v České republice
Albrechtice 2 km od Tanvlad: Pohádková nová roubená chalupa, nový, pěkný, stylový dvojdomek 2 podlažní, rok výstavby 2004, v obci, samostatně stojící, slunná poloha ve svahu, 200 m od sjezdovek, jihovýchodní orientace. K dispozici pouze pro Vás: terasa (35 m2), zahradní nábytek. Příkrý příjezd končí 10 m od objektu. Parkovací místo na pozemku. Potraviny 300 m, obchodní centrum 5 km, restaurace 200 m, autobusová zastávka 10 m, koupaliště 15 km, krytý bazén 15 km, tenis 1 km, vlek 300 m, lyžařské centrum 200 m. Sjezd k objektu je v zimě vyhříván. Chalupa leží pod místní komunikací. Vlek na Tanvaldský Špičák je dosažitelný na lyžích přímo od objektu.
  © 1996 - 2009, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 4.7.2009