Úvodní stránka ubytování | Zobrazit podrobné informace o tomto ubytování |
Ubytování v Německu, Bavorský les
Bad Griesbach
UPOZORNĚNÍ: Je možné, že zobrazení na mapě není přesné.
Proto si prosím pozorně přečtěte informace v popisu objektu.
Ubytování v Německu, Bavorský les, Bad Griesbach:
    Dům s hotelovými službami 'Aktiv & Vital Hotel Residenz'. 1 km od centra, slunná poloha ve svahu. Společné: krytý bazén (45 m2). V domě: recepce, restaurace, bar, sauna, solárium (extra), stolní tenis, ústřední topení. Výměna ručníků 1x týdně. Úklid úklid bytu na vyžádání (extra). Snídaně a polopenze na vyžádání. Parkovací místo u domu, společné garáže (extra) u domu. Obchod, potraviny 500 m. Dětské hřiště 500 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Dětské hřiště 500 m. Léčebné centrum 3 km. Apart-hotel leží mezi lázeňskou čtvrtí a starým jádrem města Bad Griesbach. Má krytou plovárnu (termální pohybové lázně, neomezené používání zdarma), zdravotnické centrum s lékařskou a masážní praxí, kadeřník a kosmetické studio. Týdenní výměna ručníků v ceně. SAT-TV Euro 1,-/den, od 7 nocí včetně. Na přání odvoz a dovoz z a na nádraží Karpfham (zdarma). Domácí zvíře na požádání (Euro 6,-/den).,Žádná možnost pří- i odjezdu dne 24. 12 a 31. 12. 07.

    2-pokojový byt 50 m2: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon nebo terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: telefon. Pozor prosím: nekuřácký byt. Alternativa k samostatnému lůžku je v obývacím pokoji pohovka. MAXIMÁLNÍ OBSAZENÍ: 2 dospělé osoby a 1 dítě do 14 let.
Podrobné informace o tomto ubytování v Německu naleznete zde ...
Úvodní stránku nabídky ubytování naleznete zde ...
Výběr z naší nabídky ubytování:
Ubytování u moře
ve Francii
Bazén v rezidenci je klientům k dispozici. Vratná kauce za umělohmotný náramek označující, že hosté z rezidence mají k bazénu přístup je 50,- EUR/osobu. Rezidence 'Le Domaine d'Azur'. Ve čtvrti Grand Jardin 900 m od centra Le Lavandou, 800 m plaz. Společné: bazén (10 x 17 m, hloubka 120 - 200 cm, 15.06.-30.09.). Obchod, potraviny, supermarket 800 m, restaurace 1 km, písečná pláž 800 m.
Ubytování
v Rakousku
Bad Hofgastein: Bytový dům. V centru obce, klidná, slunná poloha, ve vedlejší ulici. V domě: výtah, lyžárna, ústřední topení. Parkovací místo u domu. Obchod 200 m, potraviny 300 m, restaurace 200 m, nádraží 2.5 km, koupaliště, krytý bazén, termální bazén 500 m. Tenis 400 m, jízdárna, vlek, lyžařské centrum 500 m, zastávka ski-busu 50 m, lyžařská škola 500 m, sáňkařská dráha, běžkařské stopy 400 m, kluziště 300 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Jezero ke koupání 2 km. Pěkné turistické cesty od domu.
Ubytování u moře
ve Španělsku
2-pokojový byt 40 m2: obývací pokoj/jídelna. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (trouba). Koupelna/WC. Terasa. Zahradní nábytek. Výhled do dálky na moře.
Rekreační osada 'San Juan de Capistrano'. 2 km od centra Nerja, 2 km od moře. Společné: zahrada s trávníkem, bazén (01.04.-31.10.). WC u bazénu, dětské brouzdaliště, venkovní sprcha. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, přístup na internet, Wireless LAN [WLAN]. Veřejné parkoviště na ulici. Supermarket, restaurace, autobusová zastávka 100 m, písečná pláž 2 km, potápěčské centrum 2 km. Sportovní přístav 10 km, golfové hřiště (18 jamek 15 km, tenis 2 km, jízdárna 2 km. Atrakce v blízkosti: ruta senderismo 1 km. Pozor prosím: baby-výbava na dotaz (v ceně). Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Tato zástavba sestává ze 400 samostatných domů a terasovitých bytů v andalusijském stylu na kopci, odkud je krásný výhled na moře a Nerja. Pozemek kompexu má mnoho nerovných míst a schodů. Všechny rekreační byty s el. kamny. Na přání minimální doba pobytu 4 noci. Extra: servis práídla (nahlásit v recepci).
Dovolená
v Itálii
Vícegenerační dům, ideální pro pobyt s dětmi. 3-podlažní. V obci 300 m od centra Ortisei, klidná, slunná poloha. V domě: lyžárna, pračka (společné, extra). Parkovací místo č. 1 u domu, garáž (extra). Visutá lanovka 200 m. Dům v místě typickém stavebním stylu s 9 byty. Zastávka lyžařského autobusu k zařízením Sella Ronda, 300 m.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 10.2.2012