 |
|
| Ubytování v Německu, Baltské moře |
| Weissenhäuser Strand |
| UPOZORNĚNÍ: Je možné, že zobrazení na mapě není přesné. |
| Proto si prosím pozorně přečtěte informace v popisu objektu. |
Ubytování v Německu, Baltské moře, Weissenhäuser Strand:
Ideální pro rodiny s dětmi a jedinečně u Baltského moře: rekreační středisko 'Weissenhäuser Strand'. 150 m od moře. Společné: krytý bazén vyhřívaný (extra). Dětské brouzdaliště. Tenis (extra), dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, sauna, fitness, masáže, solárium, whirlpool (vše extra), kuželková dráha, stolní tenis (vše extra), možnosti nákupu, butik, kiosek, pračka, sušička (společné, extra). Snídaně a polopenze na vyžádání. Přímo za dunami, pouze 150 - 400 m od Baltského moře se 2 km písčité pláže leží toto rekrační zařízení: 'Columbus Park' s plochou na wakeboarding a vodní lyžování (za poplatek, od začátku léta 2012), 'Aqua-Erlebniswelt' (za poplatek) s tobogány, skluzavkami, 10 m vysokým vodním hřištěm, velkým dětským bazénem a sanunami, 'Galeria' (restaurace, bar), 'Sport- und Spielpark' (plážový volejbal, streetball, lukostřelba, bowling), 'Freizeithalle' (kuželky, biliár, bowling), 'Miniclub' pro děti, zařízení 'Rondell', 'Dorfplatz' se supermarketem , butiky, kiosek a prádelna, zoo ochočených zvířat, 'Welness-Oase' s posilovnou, minigolf, stanice dialyzy a půjčovna jízdních kol, jedinečný 'Abenteuer Dschungelland' (za poplatek) s více něž 100 atrakcemi na 6 000 m2 kryté plochy (horolezecká zahrada, krajinné terárium, vydry, velká dětská hřiště, 5-D kino, atd.). Některá zařízení jsou za příplatek. Celoroční zábavní program. Centrální parkoviště. Na požádání odvoz z vlakového nádraží Oldenburg/Holstein (6 km, extra). SPECIÁLNÍ NABÍDKA: Rezervace na 3 týdny a zaplatit pouze za 2 týdny, v období do 24.06.12 a 26.08.-24.11.12. Mimo dobu 24.06.-26.08.12 obdržíte na pobyt od 7 dní 1 noc zdarma (7:6, 8:7, 9:8, atd.). 'Mega-Freizeitticket': od EUR 7.00/osob (mimo sezónu), EUR 29.00/Person (sezóna): jednorázová rezervace a platba na místě umožní nárok na bezplatný denní vstup do subtropického plaveckého ráje (hlavní sezóna denně 3 hodiny), připadně do 'Abenteuer Dschungelland'.
2-pokojový byt 41 m2: obývací pokoj/jídelna, 2x pohovka a TV-satelit (plochá obrazovka). 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon. Balkónový nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů. Ústřední topení. Možnost přistýlky (lehátko) nebo dětské (kojenecké) postýlky. Byty jsou ve 3-patrových apartmánových domech Luv/Lee, okolo velké travnaté plochy. Domácí zvířata možná po předchozí domluvě (EUR 7.00/den).
|
| Výběr z naší nabídky ubytování: |
|
|
 |
Hinterglemm: Rodinný útulný bytový dům 'Vorderlengau'. 4 km od centra Hinterglemm, mimo obec, 8 km od centra Saalbach, klidná, slunná poloha ve svahu, jižní orientace. Společné: louka k odpočinku. V domě: společenská místnost s TV, přístup na internet, sauna (extra), stolní tenis, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra), sušák lyžařských bot. Donáška pečiva. Parkovací místo. Restaurace 200 m. Vlek 400 m, lyžařské centrum 2 km, zastávka ski-busu, běžkařské stopy 200 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. vícebytový dům sestává z 8 bytů v nezastavěné poloze s překrásným výhledem na západní konec údolí Glemmtal. Zde zažijete čistou přírodu. Majitel bydlící v sousedním statku Vám rád obstará výrobky z vlastního hospodářství, čerstvé (extra). Možnost podávání snídaní (extra). Cestovat a šetřit: láhev medu z vlastní produkce (do vyprodání zásob). V létě mohou hosté využívat kartu Joker-Card, která poskytuje mnoho výhod pro hosty. |
|
|
|
'Apt No 124', 2-pokojový byt 30 m2 ve 1. patře, severní orientace, jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj, 1x pohovka, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na balkon, severní orientace a západní orientace. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon 14 m2, severní orientace a západní orientace. Pěkný výhled na hory a do údolí. Parkování č. 20 (kryté). Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. TV jen FR, DE. |
|
|
|
|