Úvodní stránka ubytování |
Ubytování
Litujeme, ale požadovaný objekt nebyl nalezen.
Pravděpodobně byl tento apartmán již vyřazen z naší aktuální nabídky ubytování.
Zde si můžete vybrat jiný objekt z naší aktuální nabídky ubytování ...




Úvodní stránku nabídky ubytování naleznete zde ...
Výběr z naší nabídky ubytování:
Apartmány u moře
v Chorvatsku
2-pokojový byt 28 m2 ve 1. patře, pěkné zařízení: malý obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. Zahradní nábytek. Částečný výhled na moře.
Pěkný vícegenerační dům. V obci, slunná poloha, 100 m plaz, ve vedlejší ulici. Společné: pozemek 2'000 m2, zahrada s trávníkem a stromy. Gril. Parkovací místo u domu. Obchod 50 m, restaurace 200 m, oblázková pláž, kamenitá pláž 100 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Dovolená
v Rakousku
3-pokojový byt 70 m2, v přízemí, útulné zařízení: vstup. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. 1x pokoj, 2 x 2 lůžka nad sebou. Obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV-satelit. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Nádherný panoramatický výhled na hory a na krajinu. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 2 byty (AT5550.120.1 a AT5550.120.2) je možné spojit dveřmi, v domě jsou také ještě dva pokoje s dvoulůžky, které je možné k nim přiobjednat. V létě je použití sauny za poplatek k placení na místě.
Radstadt 4 km od Altenmarkt: Pěkná, komfortní chalupa, rok výstavby 2004, obklopen loukami. Nad Radstadt, na kraji obce, 5 km od centra Radstadt, samostatně stojící, klidná, slunná poloha, 100 m od jezera, 300 m od sjezdovek, v zeleni. Společné: pozemek, velká zahrada, louka, louka k odpočinku, bazén (nezapuštěný) (01.06.-15.09.). Zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V domě: sauna, lyžárna, ústřední topení, pračka, sušička. Příjezd vede až k objektu. V zimě nutné sněhové řetězy. Parkovací místo u domu. Potraviny 5 km, restaurace 2 km, autobusová zastávka 1 km, nádraží 'Radstadt' 5 km, koupaliště 5 km, krytý bazén 20 km. Golfové hřiště 6 km, tenis 2 km, jízdárna 2 km, vlek 5 km, sedačková lanovka 5 km, zastávka ski-busu 1 km, běžkařské stopy 3 km, kluziště 5 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Ski Amadee Flachau 20 km, Schladminger Skigebiete 15 km, Fageralm 5 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Skibus zdarma. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. V zimě je lyžařský sjezd přímo před domovními dveřmi. K domu patří překrásné prostředí se saunou, v létě vlastní rybník ke koupání a osvěžení a fotbalové a volejbalové hřiště ke sportovnímu vyžití. Děti mohou kolem domu a na loukách dovádět a ukázat sáňkařské a lyžařské umění přímo před domem, také večer při umělém osvětlení. Bazén je přírodní jezírko.
Dovolená u moře
ve Francii
1-pokojový byt 23 m2 na 2 podlažích, v přízemí: obývací pokoj/jídelna. Vstup, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (3 plotýnky, malá trouba). Koupelna/WC. E-topení. V horním patře: (přikré schodiště) otevřená galerie, 1x pohovka pro 2 osoby. Terasa částéčně krytá. Zahradní nábytek. Parkování. Horní podlaží zkosené a galerie otevřrená do obývacího pokoje.
Rezidence 'Le Jardin de Matisse' sestává z domů se 4, nebo 5 byty a jedné malé 3-patrové budovy. Rekreační osada 'Le Jardin de Matisse'. Mimo obec, 3 km od centra Vence, v zeleni. Společné: pozemek 6'000 m2, trávníkem, rostlinami a stromy, bazén (01.06.-30.09.). Dětské brouzdaliště. Dětské hřiště. V domě: solárium. Obchod 3 km, potraviny 3 km, restaurace 3 km, kamenitá pláž 10 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Apartmány
v Německu
1-pokojový byt 25 m2: obývací pokoj/jídelna, 2x lůžko a TV-satelit (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (2 plotýnky, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon. Balkónový nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti. Ústřední vytápění. Dodatečná dětská postýlka (kojenecká) možná. Byty jsou je 3-patrových více-bytových domech 'An der Duene' s výtahem, situovány k pevnině. Pláž 150 m. Domácí zvířata možná po předchozí domluvě (EUR 7/den). Vstup (jednou denně bez časového omezení) do subtropického ráje je v ceně pronájmu (mimo 07. 07. - 25. 08. 07, v tuto dobu obdrží hosté zvlaštní slevy).
Ideální pro rodiny s dětmi a jedinečně u Baltského moře: rekreační středisko 'Weissenhäuser Strand'. 150 m od moře. Společné: krytý bazén vyhřívaný (extra). Dětské brouzdaliště. Tenis (extra), dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, sauna, fitness, masáže, solárium, whirlpool (vše extra), kuželková dráha, stolní tenis (vše extra), možnosti nákupu, butik, kiosek, pračka, sušička (společné, extra). Snídaně a polopenze na vyžádání. Přímo za dunami, pouze 150 - 400 m od Baltského moře se 2 km písčité pláže leží toto rekrační zařízení: 'Columbus Park' s plochou na wakeboarding a vodní lyžování (za poplatek, od začátku léta 2012), 'Aqua-Erlebniswelt' (za poplatek) s tobogány, skluzavkami, 10 m vysokým vodním hřištěm, velkým dětským bazénem a sanunami, 'Galeria' (restaurace, bar), 'Sport- und Spielpark' (plážový volejbal, streetball, lukostřelba, bowling), 'Freizeithalle' (kuželky, biliár, bowling), 'Miniclub' pro děti, zařízení 'Rondell', 'Dorfplatz' se supermarketem , butiky, kiosek a prádelna, zoo ochočených zvířat, 'Welness-Oase' s posilovnou, minigolf, stanice dialyzy a půjčovna jízdních kol, jedinečný 'Abenteuer Dschungelland' (za poplatek) s více něž 100 atrakcemi na 6 000 m2 kryté plochy (horolezecká zahrada, krajinné terárium, vydry, velká dětská hřiště, 5-D kino, atd.). Některá zařízení jsou za příplatek. Celoroční zábavní program. Centrální parkoviště. Na požádání odvoz z vlakového nádraží Oldenburg/Holstein (6 km, extra). SPECIÁLNÍ NABÍDKA: Rezervace na 3 týdny a zaplatit pouze za 2 týdny, v období do 24.06.12 a 26.08.-24.11.12. Mimo dobu 24.06.-26.08.12 obdržíte na pobyt od 7 dní 1 noc zdarma (7:6, 8:7, 9:8, atd.). 'Mega-Freizeitticket': od EUR 7.00/osob (mimo sezónu), EUR 29.00/Person (sezóna): jednorázová rezervace a platba na místě umožní nárok na bezplatný denní vstup do subtropického plaveckého ráje (hlavní sezóna denně 3 hodiny), připadně do 'Abenteuer Dschungelland'.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 11.2.2012