Kde je Red Bull Hangar-7 Salcburk na mapě. Hangar 7 je na letišti v Salzburgu a je to jedinečná budova - vlastně muzeum. Jsou zde k vidění historická letadla Flying Bulls i sbírka závodních vozidel Formule 1. V Hangaru 7 je restaurace Ikarus, dva bary, venkovní terasa a kavárna je to i místo pro milovníky umění, jídla a příjemného žití. Red Bull Hangar-7 Salcburk a jeho poloha na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je Red Bull Hangar-7 Salcburk na mapě

Kde je muzeum Hangar-7

Red Bull Hangar-7 Salcburk a jeho poloha na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps
Sponzorované odkazy:

Kde se nachází Red Bull Hangar-7 Salcburk

Hangar 7 je muzeum u salcburského letiště. Plánování a výstavba hangáru trvala čtyři roky. Důvodem bylo kromě koncepce a architektury také použití nejmodernějších technologií a materiálů. Zhruba sto metrů dlouhá a 67 metrů široká budova o výšce 14,5 metru zvenku připomíná profil leteckého křídla. Hangar 7 rozhodně není běžné letecké muzeum – už jen proto, že všechna vystavená letadla jsou plně funkční a v průběhu roku se účastní řady akcí po celé Evropě.
Red Bull Hangar-7 Salcburk
Budova, kterou si nechal postavit pro svou rozrůstající se sbírku miliardář Dietrich Mateschitz, majitel firmy Red Bull, působí vzdušně a moderna na pozadí alpských velikánů dává zastavěnému prostoru nadčasový rozměr. Kromě muzea jsou zde v provozu i exkluzivní restaurace a bary. Dva bary, z nichž jeden je zavěšen pod stropem hangáru, doplňuje luxusní restaurace Ikarus, v níž si dávají dostaveníčko i světové celebrity, jako třeba Michael Schumacher či Naomi Campbell.
Red Bull HANGAR 7 (Salzburg) gefilmt mit einer Panasonic Lumix GH2 - video
Příjezd autem je asi nejlepší po dálnici A1 až ke sjezdu „Flughafen“ a odtud k letišti. Na světelné křižovatce odbočte doleva směrem na centrum města a potom, co minete řídicí věž a podjedete tunelem vzletovou a přistávací dráhu, odbočte na semaforech vpravo. Po pár stovkách metrů jste u Hangaru 7.
Otvírací doba je denně od 10 do 22 hodin.
Na mapě je zobrazená poloha Red Bull Hangar-7 Salcburk a pro nejbližší okolí jsou vyznačeny webové kamery, místa kde byla natočena zajímavá videa, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí a také místa, kde naleznete ubytování. Pokud se vám zdá mapa příliš nepřehledná, můžete skrýt nebo naopak zobrazit ikony na mapě pomocí tlačítka v levé spodní části mapy.

Pokud chcete zobrazit Red Bull Hangar-7 Salcburk na mapě Google Maps v novém okně prohlížeče se všemi podporovanými mapovými funkcemi, například s plánovačem automobilových tras, klikněte na tento odkaz. Trasu příjezdu si pak můžete odeslat i přímo do vašeho mobilního telefonu.
Booking.com Booking.com
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.2.2019 06:54
Mapa stránek ...