Kde je lanovka Ahornbahn na mapě. Lanovka má spodní stanici nedaleko centra Mayrhofenu. U lanovky je k dispozici veliké parkoviště, kde zaparkujete zdarma. Pro nejbližší okolí jsou zobrazeny webové kamery, místa kde byla natočena zajímavá videa, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí a také místa, kde naleznete ubytování. Lanovka Ahornbahn a jeho poloha na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je lanovka Ahornbahn na mapě

Lanovka Ahornbahn a jeho poloha na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps
Sponzorované odkazy:

Kde se nachází lanovka Ahornbahn

Lanovka Ahornbahn má spodní stanici nedaleko centra Mayrhofenu a horní stanici v nadmořské výšce 1966 m na Ahorn Plateau. Lanovka byla v době svého spuštění v roce 2007 největší lanovku v Rakousku. Kabina má kapacitu 160 osob a za necelých 7 minut rychlostí až 36 km/h překoná výškový rozdíl 1295 m. U spodní stanice lanovky je veliké parkoviště, kde můžete parkovat zdarma. V letní sezóně stojí lanovka (cesta nahoru i dolů) asi € 20 pro dospělého a polovičku pro dítě. Pokud máte u sebe Zillertal Aktivcard, tak můžete jet lanovku zcela zdarma. V zimní sezóně jsou lanovka a okolní sjezdovky součástí skiareálu Mayrhofen. V létě můžete od horní stanice lanovky vyrazit na menší výlet třeba na vrchol Filzenkogel nebo i na větší výlet k chatě Edelhütte na téměř 3000 m vysoký Ahornspitze.
Ahornbahn
Kabina lanovky Ahornbahn u své horní stanice
Na mapě je zobrazená poloha lanovka Ahornbahn a pro nejbližší okolí jsou vyznačeny webové kamery, místa kde byla natočena zajímavá videa, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí a také místa, kde naleznete ubytování. Pokud se vám zdá mapa příliš nepřehledná, můžete skrýt nebo naopak zobrazit ikony na mapě pomocí tlačítka v levé spodní části mapy.

Pokud chcete zobrazit lanovku Ahornbahn na mapě Google Maps v novém okně prohlížeče se všemi podporovanými mapovými funkcemi, například s plánovačem automobilových tras, klikněte na tento odkaz. Trasu příjezdu si pak můžete odeslat i přímo do vašeho mobilního telefonu.
Booking.com Booking.com
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.1.2018 02:48
Mapa stránek ...