Ubytování v Maďarsku, Hévíz, Penzion
www.limba.alpy.net

Ubytování v Maďarsku - Hévíz, Penzion 4832

Maďarsko penzión Hévíz
Maďarsko penzión Hévíz, interiér
Penzion na okraji obce.
 • 1x 2-lůžkový pokoj v podkroví (nekuřácký pokoj), TV, chladnička, klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a WC,
 • 1x Apartmán Lakosztály: 2-lůžkový pokoj s možností přistýlky, TV-SAT, 2x koupelna se sprchovým koutem a WC, kuchyň (elektrický sporák, chladnička, MV trouba, kávovar, topinkovač), balkon s panoramatickým výhledem.
 • 1x Apartmán s panoramatickým výhledem: 2-lůžkový pokoj s možností přistýlky, TV-SAT, koupelna se sprchovým koutem a WC, kuchyň (elektrický sporák, chladnička, MV trouba, kávovar, topinkovač), balkon.
 • 1x Bezbariérový apartmán III: 2-lůžkový pokoj, obývací pokoj s možností přistýlky, TV-SAT, kuchyňský kout ((elektrický sporák, chladnička, MV trouba, kávovar, topinkovač). koupelna se sprchovým koutem a WC, terasa.
 • 1x Apartmán IV s vlastním vchodem: 2-lůžkový pokoj, 2-lůžkový pokoj s přistýlkou, TV-SAT, 2x koupelna se sprchovým koutem a WC, kuchyň (elektrický sporák, chladnička, MV trouba, kávovar, topinkovač), balkon.
 • 1x Apartmán: 2x 2-lůžkový pokoj, TV-SAT, koupelna se sprchovým koutem a WC, kuchyň (elektrický sporák, chladnička, MV trouba, kávovar, topinkovač), terasa.
 • 1x Apartmán s vlastním vchodem (Villarész): 3x 2-lůžkový pokoj, (1x s balkonem, 1x pokoj v podkroví), TV-SAT, internetové připojení, krb, 3x koupelna se sprchovým koutem a WC, kuchyň (plynový sporák, chladnička, MV trouba, kávovar, topinkovač), terasa.
V penzionu / areálu se nachází společenská místnost, krb a internetové připojení zdarma, zahradní posezení, zahradní gril, kola (v ceně ubytování jeden kolo pro každý apartmán). Klimatizace za poplatek. Možnost snídaně. Při pobytu na více než 6 nocí pro každou osobu vstupenka do bazénu v 4-hvězdičkovém hotelu. V mimosezóně pobyt minimálně na 3 nocí. Na recepci hovoří také německy. Parkoviště - uzavřené, neplacené (ve dvoře). v zimní mimosezóně Autobus 1km. Vlak (stanice 6000) 6km.

V okolí:
 • 500 m, NaturMed Élményfürdő Hotel Carbona, Hévíz, Aquapark
 • 1.1 km, Tófürdő, Hévíz, Termální koupaliště
 • 7.8 km, Diási játékstrand, Gyenesdiás, Přehrada
 • 8.0 km, Kehida Termál-, Gyógy- és Élményfürdő, Kehidakustány, Termální koupaliště

Detailní informace o tomto ubytování a rezervace ...

Výběr z další nabídky ubytování:

Privát Bük Maďarsko - více informací o tomto ubytování  
Privát Bük Maďarsko
Ubytování v rodinném domě v obci. Společenská místnost, společná kuchyň (plynový sporák, chladnička), terasa, zahradní posezení, zahradní gril. Ústřední plynové topení. Možno...
Maximálně 28 osob.
Apartmán Tatranská Štrba Slovensko - více informací o tomto ubytování  
Apartmán Tatranská Štrba Slovensko
Apartmán v osmém poschodí v obytném domě v obci. Parkování u objektu....
Maximálně 2 osoby.
Privát Malinska Chorvatsko - více informací o tomto ubytování  
Privát Malinska Chorvatsko
Ubytování v apartmánovém domě v obci, 500m od moře. Zahrada, zahradní posezení, houpačka. Ubytovatel mluví také německy, anglicky. Parkování u privátu. Obchod 100m. Autobus 100...
Maximálně 7 osob.
Penzion Svoboda nad Úpou Česko - více informací o tomto ubytování  
Penzion Svoboda nad Úpou Česko
Penzion na okraji obce v rekreační oblasti. V penzionu / areálu se nachází: restaurace, bar, spoločenská místnost s TV-SAT, šipky, letní bazén, ohniště, zahradní posezení, zahradn...
Maximálně 27 osob.
Apartmán Umag Chorvatsko - více informací o tomto ubytování  
Apartmán Umag Chorvatsko
Apartmán s vlastním vchodem v apartmánovém domu v obci, 300m od pláže. Ubytovatel mluví také anglicky, německy, italsky, slovinsky, francouzsky. Parkování u objektu. Obch...
Maximálně 2 osoby.

Přehled ubytování v nejžádanějších zemích:

© 2007 - 2011, Ing. Jiří Hrbáček - WWW.ALPY.NET ve spolupráci s Limba s.r.o.   Kontakty a informace