Ubytování v Chorvatsku, Brodarica, Privát
www.limba.alpy.net

Ubytování v Chorvatsku - Brodarica, Privát 15715

Chorvatsko privát Brodarica
Chorvatsko privát Brodarica, interiér
Ubytování v apartmánovém domě v rekreační oblasti, 40m od moře (písečná pláž, štěrková pláž).
  • 1x Apartmán číslo 3: 2-lůžkový pokoj, TV-SAT, koupelna se sprchovým koutem a WC, kuchyňský kout (plynový sporák, chladnička s mrazákem, kávovar), terasa.
  • 1x Apartmán číslo 4: 2-lůžkový pokoj se dvěma přistýlkami (rozkládací gauč), TV-SAT, koupelna se sprchovým koutem a WC, kuchyňský kout (elektrický sporák, chladnička s mrazákem, kávovar), terasa.
  • 1x Apartmán číslo 2: 2-lůžkový pokoj, obývací pokoj s přistýlkou (rozkládací gauč), TV-SAT, koupelna se sprchovým koutem a WC, kuchyňský kout (elektrický sporák, chladnička s mrazákem, kávovar), terasa.
  • 1x Apartmán číslo 1: 2-lůžkový pokoj, obývací pokoj se dvěma přistýlkami (rozkládací gauč), TV-SAT, koupelna se sprchovým koutem a WC, kuchyň (elektrický sporák, chladnička s mrazákem, kávovar), terasa.
  • 1x Apartmán číslo 6: 2x 2-lůžkový pokoj, obývací pokoj se dvěma přistýlkami (2x rozkládací gauč), TV-SAT, koupelna se sprchovým koutem a WC, kuchyň s jídelnou (kombinovaný sporák, chladnička s mrazákem, kávovar), 2x balkon.
  • 1x Mezonetový apartmán 5: 2-lůžkový pokoj s přistýlkou, obývací pokoj se dvěmi lůžky, TV-SAT, 2x koupelna se sprchovým koutem a WC, kuchyň (kombinovaný sporák, chladnička s mrazákem, kávovar), terasa.
K dispozici zahradní posezení, zahradní gril, loďka. Možnost zajistit výlety lodí. Ubytovatel mluví také anglicky, italsky. V privátu se nachází klimatizace. Parkování u privátu. Obchod 150m. Restaurace 150m. Brodarica - centrum 1km.

V okolí:
  • 40 m, Brodarica, Pláž
  • 2.5 km, Žaborić, Pláž
  • 5.3 km, Zablaće, Pláž

Detailní informace o tomto ubytování a rezervace ...

Výběr z další nabídky ubytování:

Privát Cres Chorvatsko - více informací o tomto ubytování  
Privát Cres Chorvatsko
Ubytování v rodinném domě na ostrově Cres, 500m od pláže. Terasa, gril. Plynové topení. Na ostrov přeprava trajektem z přístavu Brestova, Rijeka, Valbiska. Parkování u privátu. ...
Maximálně 6 osob.
Penzion Sucha Beskidzka Polsko - více informací o tomto ubytování  
Penzion Sucha Beskidzka Polsko
Penzion 150m od centra obce. V penzionu se nachází salon s krbem, TV-SAT. Možnost stravy. Parkoviště - neplacené. Autobus 200m....
Maximálně 10 osob.
Penzion Canzano Itálie - více informací o tomto ubytování  
Penzion Canzano Itálie
Penzion v obci. Parkoviště - nehlídané, neplacené. Letiště (Pescara Airport) 40km. Canzano - centrum 1km....
Maximálně 24 osob.
Apartmán Trstené Slovensko - více informací o tomto ubytování  
Apartmán Trstené Slovensko
Apartmán s vlastním vchodem v rodinném domě na okraji obce. Altán s grilem, ohniště, zahradní krb, zahradní nábytek, kola, houpačka, okrasná zahrada, jezírko. Elektrické topení. Ub...
Maximálně 12 osob.
Privát Siófok Maďarsko - více informací o tomto ubytování  
Privát Siófok Maďarsko
Ubytování v rodinném domě v městské části Balatonszéplak Alsó 500m od pláže. Zahradní posezení. Parkování ve dvoře. Obchod 500m. Vlak 4km. Siófok - centrum 4km....
Maximálně 5 osob.

Přehled ubytování v nejžádanějších zemích:

© 2007 - 2011, Ing. Jiří Hrbáček - WWW.ALPY.NET ve spolupráci s Limba s.r.o.   Kontakty a informace