Ubytování v Česku, Praha, Hotel
www.limba.alpy.net

Ubytování v Česku - Praha, Hotel *** 18473

Česko hotel Praha
Česko hotel Praha, interiér
Ubytování v apartmánovém domě hotelového typu v hlavním městě v části Praha 1 - Staré Město.
  • 1x Studio: 2-lůžkový pokoj, kuchyňský kout (plynový sporák, elektrická trouba, chladnička, MV trouba, myčka nádobí, kávovar, rychlovarná konvice), TV-kabel., koupelna s vanou a WC.
  • 1x Studio: 2-lůžkový pokoj (manželská postel), kuchyňský kout (plynový sporák, elektrická trouba, chladnička, MV trouba, myčka nádobí, kávovar, rychlovarná konvice), TV-kabel., koupelna s vanou a WC.
  • 1x Apartmán: 2-lůžkový pokoj, 3-lůžkový pokoj, kuchyňský kout (plynový sporák, elektrická trouba, chladnička, MV trouba, myčka nádobí, kávovar, rychlovarná konvice), TV-kabel., koupelna s vanou a WC.
  • 1x Apartmán: 2-lůžkový pokoj, 4-lůžkový pokoj, kuchyňský kout (plynový sporák, elektrická trouba, chladnička, MV trouba, myčka nádobí, kávovar, rychlovarná konvice), TV-kabel., koupelna s vanou a WC.
  • 1x Apartmán: 2x 2-lůžkový pokoj, 4-lůžkový pokoj, kuchyňský kout (plynový sporák, elektrická trouba, chladnička, MV trouba, myčka nádobí, kávovar, rychlovarná konvice), TV-kabel., koupelna s vanou a WC.
  • 1x Apartmán: 2x 4-lůžkový pokoj, kuchyňský kout (plynový sporák, elektrická trouba, chladnička, MV trouba, myčka nádobí, kávovar, rychlovarná konvice), TV-kabel., koupelna s vanou a WC.
V hotelu / areálu se nachází restaurace, fitness centrum, sauna, solárium, terasa. Rekreační poplatek v ceně. Parkoviště - hlídané, placené. internetové připojení Metro 200m.

V okolí:
  • 1.5 km, Občanská plovárna, Praha, Krytá plovárna
  • 3.3 km, Petynka, Praha, Koupaliště
  • 15 km, Zbraslav, Lyžařský vlek

Detailní informace o tomto ubytování a rezervace ...

Výběr z další nabídky ubytování:

Apartmán Krakov / Kraków Polsko - více informací o tomto ubytování  
Apartmán Krakov / Kraków Polsko
Apartmán v obytném domě v centru města. Internetové připojení (Wi-Fi). Klimatizace. K dispozici: dětská postýlka, dětská stolička, mapy a publikace. Parkování u objektu. Parkování...
Maximálně 4 osoby.
Chata Kruklanki Polsko - více informací o tomto ubytování  
Chata Kruklanki Polsko
Chata 300m od jezera. Krytá terasa, ohniště, loďka. Topení na tuhé palivo. Parkování u chaty....
Maximálně 8 osob.
Privát Przeborowo Polsko - více informací o tomto ubytování  
Privát Przeborowo Polsko
Ubytování v rodinném domě. Společenská místnost s krbem, TV-SAT, kuchyň (elektrická trouba, chladnička s mrazákem, kávovar, rychlovarná konvice), zahradní posezení, zahradní gril, ...
Maximálně 14 osob.
Hotel San Giuliano Mare Itálie - více informací o tomto ubytování  
Hotel San Giuliano Mare Itálie
Hotel 200m od pláže. V hotelu / areálu se nachází restaurace, terasa, bar, společenská místnost s TV, zahradní posezení, kola. Parkoviště - nehlídané, neplacené. Letiště (...
Maximálně 81 osob.
Apartmán Bad Gleichenberg Rakousko - více informací o tomto ubytování  
Apartmán Bad Gleichenberg Rakousko
Ubytování s vlastním vchodem v apartmánovém domu, v lázeňském městě. Terasa, zahradní posezení, zahradní gril, lehátka, slunečník, altán. K dispozici: kola, dětská postýlka, stoja...
Maximálně 6 osob.

Přehled ubytování v nejžádanějších zemích:

© 2007 - 2011, Ing. Jiří Hrbáček - WWW.ALPY.NET ve spolupráci s Limba s.r.o.   Kontakty a informace