Ubytování v Bulharsku, Černomorec, Hotel
www.limba.alpy.net

Ubytování v Bulharsku - Černomorec, Hotel 13836

Bulharsko hotel Černomorec
Bulharsko hotel Černomorec, interiér
Hotel ve městě 300m od pláže (písečná pláž).
 • 3x 1-lůžkový pokoj, TV-kabel., chladnička, internetové připojení, koupelna se sprchovým koutem a WC.
 • 6x 2-lůžkový pokoj, TV-kabel., chladnička, internetové připojení, koupelna se sprchovým koutem a WC, klimatizace, balkon.
 • 4x 2-lůžkový pokoj s přistýlkou (rozkládací křeslo), TV-kabel., chladnička, internetové připojení, koupelna se sprchovým koutem a WC, klimatizace, balkon.
 • 3x 2-lůžkový pokoj se dvěma přistýlkami (rozkládací gauč), TV-kabel., chladnička, internetové připojení, koupelna se sprchovým koutem a WC, klimatizace, balkon.
 • 2x Studio: 2-lůžkový pokoj se dvěma přistýlkami (rozkládací sedací souprava), TV-kabel., chladnička, internetové připojení, koupelna se sprchovým koutem a WC, balkon.
 • 1x Apartmán: 2-lůžkový pokoj, obývací pokoj se dvěma přistýlkami (rozkládací gauč), TV-kabel., chladnička, internetové připojení, klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a WC, balkon.
 • 2x Apartmán: 2x 2-lůžkový pokoj, obývací pokoj, TV-kabel., chladnička, internetové připojení, klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a WC, balkon.
 • 1x Apartmán: 2x 2-lůžkový pokoj s přistýlkou, TV-kabel., chladnička, internetové připojení, klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a WC, balkon.
V hotelu / areálu se nachází restaurace, bazén, okrasná zahrada. Internetové připojení v ceně ubytování. Parkoviště - nehlídané, neplacené. Autobus 100m. Vlak (stanice Burgas) 25km. Letiště (Burgas) 35km. Černomorec - centrum.

V okolí:
 • 500 m, Surfing school, Pláž
 • 500 m, Charnomorec, Pláž
 • 2.5 km, Gradina - camping, Charnomorec, Koupaliště

Detailní informace o tomto ubytování a rezervace ...

Výběr z další nabídky ubytování:

Chata Žďár nad Sázavou Česko - více informací o tomto ubytování  
Chata Žďár nad Sázavou Česko
Chalupa v obci. Sedlácký pokoj, kryté zahradní posezení, krytý zahradní krb, zahradní nábytek, solární sprcha, travnaté hřiště, hřiště na petangue, minigolf, stolní tenis, šipky, r...
Maximálně 7 osob.
Privát Pinezići Chorvatsko - více informací o tomto ubytování  
Privát Pinezići Chorvatsko
Ubytování v rodinném domě na ostrově Krk, 300 štěrková pláž. Místo na gril. Přístup na ostrov po mostě. Parkování u privátu. Obchod 200m. Restaurace 200m. Autobus 1km. Letiště (...
Maximálně 17 osob.
Penzion Viterbo Itálie - více informací o tomto ubytování  
Penzion Viterbo Itálie
Penzion v obci. V penzionu se nachází: jídelna, konferenční místnost, půjčovna kol, koně, ochutnávka místních specialit. Bezbariérový penzion. Parkoviště - nehlídané, neplacené. ...
Maximálně 10 osob.
Privát Alsópáhok Maďarsko - více informací o tomto ubytování  
Privát Alsópáhok Maďarsko
Ubytování v rodinném domě v rekreační oblasti. Zahradní posezení. Ústřední plynové topení. Parkování u privátu (v zimě sněhové řetězy). Autobus 500m. Alsópáhok - centrum 500m....
Maximálně 6 osob.
Chata Nejdek Česko - více informací o tomto ubytování  
Chata Nejdek Česko
Chalupa v městské části Tisová. Zahradní posezení, zahradní gril, ohniště, nafukovací bazén, stolní tenis, kola. Elektrické topení a topení na tuhé palivo. Parkování u chaty (v zim...
Maximálně 6 osob.

Přehled ubytování v nejžádanějších zemích:

© 2007 - 2011, Ing. Jiří Hrbáček - WWW.ALPY.NET ve spolupráci s Limba s.r.o.   Kontakty a informace