Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Last minute ubytování na Slovensku
POZOR: vybrány jen LAST MINUTE nabídky!       Celou nabídku ubytování na Slovensku naleznete zde ...
  Navigace: Last minute ubytování > Slovensko
Nebyl nalezen žádný objekt z nabídky Last Minute!
Pokračujte prosím zde pro zobrazení ubytování bez slevy Last Minute ...
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Průvodce:
Ubytování na Slovensku
  Nejnižší velehory - Nízké a Vysoké Tatry. Země nevšedních přírodních krás: horských velikánu s průzračnými plesy a vodopády, divokých řek a tajemných jeskyní. Země s horskými salašemi a udržovanou lidovou tradicí.
Gastronomie
  Na Slovensku se upřednostňují více kořeněná jídla než v České republice, neboť slovenská kuchyně je velmi silně ovlivněna maďarskou kuchyní. Oblíbeným jídlem je guláš, skopové maso a různé špízy. Jako příloha k masovým jídlům se upřednostňují brambory, kynutý knedlík nebo paprikové šišky. Typické pro Slovensko jsou také různé druhy ovčích výrobků - oštěpok, hynčica, korbáčiky nebo známá liptovská brynza (s červenou paprikou ochucený ovčí sýr). Stejně jako v České republice je oblíbeným nápojem slovenské pivo - je to bezesporu národní nápoj.
Jízda autem
  Maximální povolená rychlost na dálnicích je 130 km/hod, mimo obec 90 km/hod, v obci 60 km/hod. Bezpečnostní pásy jsou povinné. Limit alkoholu je 0,0 promile! Na Slovensku platí pro motorová vozidla povinnost celodenního svícení.
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Ubytování u moře
ve Španělsku
2-pokojový byt 38 m2, v přízemí, vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a stereo přehrávač, vstup na terasu. 1x pokoj, výška stropu 190 cm, 1x francouzské lůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. Lehátka (2x). Pěkný výhled na krajinu. Parkování. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Sítě proti moskytům.
Lliber 5 km od Benissa: pěkný, útulný dvougenerační dům 2 podlažní, mimo obec, klidná, slunná, vyvýšená poloha, v zeleni. Společné: pozemek 6000 m2, zahrada stromy, prírodní zahrada, bazén s vnitřními schůdky (8 x 4 m, 01.01.-31.12.), terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: ústřední topení, pračka (společné). Supermarket 5.2 km, restaurace 1 km. Písečná pláž 14 km. Ideální pro pěší turisty a milovníky přírody.
Ubytování
na Slovensku
Chata 2 podlažní, na kraji obce, slunná poloha. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 720 m2 (oplocený) s trávníkem, rostlinami a stromy, venkovní sprcha, zahradní sezení, terasa (9 m2), zahradní nábytek, gril. Potraviny 1 km, restaurace 200 m, autobusová zastávka 100 m, nádraží '800', koupaliště 17 km, krytý bazén 300 m, termální bazén 10 km, tenis 200 m, golfové hřiště 5 km, lyžařské centrum 3 km, běžkařské stopy 100 m. Parkování na oploceném pozemku možné pro 3 auta. Venkovní sezení kryté, venkovní krb, tekoucí voda. Dřevo do krbu je extra (300 Kč).
Ubytování u moře
ve Francii
Rezidence 'Les Goelettes', 3 podlažní, přímo u pláže. Společné: bazén (25 x 12 m, hloubka 120 - 220 cm, 15.06.-15.09.), dětské brouzdaliště. Parkoviště. Obchod 500 m, restaurace 2 km, sportovní centrum 2 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Apartmány
v Rakousku
St. Lorenzen 6 km od Murau: Pěkná, útulná chata, klidná, slunná poloha, 300 m od sjezdovek. Společné: krytý bazén (extra). K dispozici pouze pro Vás: zahrada, louka, terasa, zahradní nábytek. V rekreačním zařízení: restaurace, sauna (extra), solárium (extra). Parkoviště u domu. Supermarket 1 km, restaurace 100 m, koupaliště 1 km, tenis 1 km, golfové hřiště 1 km, jízdárna 1 km, visutá lanovka, lyžařská škola, sáňkařská dráha 250 m, běžkařské stopy 300 m, kluziště 500 m. Krásný, z masivního dřeva ve venkovském stylu pohodlně zařízený rekreační dům ve čtyřhvězdičkovém zařízeníi s krytým bazénem a wellness v St. Lorenzen. Horské dráhy Kreischberg, místo dění světového mistrovství snowboardu v roce 2003, leží před domovními dveřmi a je dosažitelné pouze minutami pěšky. Hlavní město okresu Murau 6 km.,Rybolov přímo na řece Mur, cca 1 km. Bezpočet turistických a cyklistických cest od domu. Dobrá lyžařská oblast. Vynikající oblast pro houbaře. Vstup do krytého bazénu s vířivým bazénem není v ceně pronájmu. Krytý bazén, sauna, restaurace atd. jsou v době od poloviny dubna do poloviny května a od poloviny října do začátku prosince uzavřeny.
  © 1996 - 2008, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 11.10.2008