Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Last minute ubytování v Řecku
Kefalonie - Kefalonia
POZOR: vybrány jen LAST MINUTE nabídky!       Celou nabídku ubytování v Řecku naleznete zde ...
  Navigace: Last minute ubytování > Řecko > Kefalonie > Kefalonia
Nebyl nalezen žádný objekt z nabídky Last Minute!
Pokračujte prosím zde pro zobrazení ubytování bez slevy Last Minute ...
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Průvodce:
Řecko - Kefalonie - Kefalonia:
  Ostrov Cefalonia (871,5 km2) je největším z ionských ostrovů; hornatý (hora Eno, 1620 m) a lesnatý. Hlobokou zátokou Livadi je rozdělen na dvě části. Pěstuje se zde obilí, oliovovníky a vinná réva. Typické pro tento ostrov je černá pinie. Pozoruhodná je jeskyně Drakena-Grotte a kanál Katavothres-kanál, přírodní podzemní kanál u Argostoli. Místo je známé dějištěm masakru Divize Acqui italské armády německým vojskem ve druhé světové válce.
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Dovolená u moře
v Portugalsku
4-pokojový řadový dům 200 m2 na 2 podlažích, komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna 45 m2, otevřený krb, TV-satelit, video, rádio a DVD, vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko, vstup na terasu. 1x pokoj, 1x vysunovací lůžko, vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a koupelna/bidet/WC, vstup na terasu. Koupelna/bidet/WC. Balkon 4 m2. Terasa 6 m2. Terasa 7 m2. Zahradní nábytek, gril. Panoramatický výhled na moře a na město. K dispozici: pračka, sušička. Garáž.
Jardim do Mar: Rekreační osada, rok výstavby 2002 1 km od centra Pederneira, mimo obec, 4 km od centra Nazaré, klidná, slunná poloha na kopci, přímo u moře. Společné: zahrada 1'500 m2 (oplocená) trávníkem, bazén (15 x 8 m, 01.05.-30.09.), dětské brouzdaliště, dětské hřiště. Potraviny 1.4 km, restaurace 1.3 m, bar 1.2 m, písečná pláž 500 m, golfové hřiště 40 km, jízdárna 12 km. Přístup na pláž (500 m) schody a pouze pěšky, autem 3 km.
Dovolená
v České republice
Ledce 4 km od Nespeky: chata, klidná, slunná poloha, přímo u lesa, 200 m od řeky. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 470 m2. Příjezd vede až k objektu (3 km přírodní cesta). Potraviny, restaurace, autobusová zastávka 4 km, nádraží 'Porici nad Sazavou'. 200 m řeka Sázava. Parkování v garáži. Topení krbem. Na pozemku dětské pískoviště. Koupání možné v novém rybníce u statku vzdáleném ca. 500 m od objektu. Praha 30 km.
Ubytování u moře
ve Španělsku
2-pokojový byt 38 m2 ve 1. patře, jednoduché a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna, 2x pohovka, vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (mikrovlnka). Sedací vana/WC. Balkon 5 m2. Zahradní nábytek. Výhled na bazén. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Rekreační zařízení 'Gran Reserva', 3 podlažní, v centru obce Empuriabrava, 200 m plaz. Společné: zahrada s trávníkem, rostlinami a květinami, bazén (01.04.-31.10., extra), dětské brouzdaliště, dětské hřiště. V domě: restaurace. Supermarket 200 m, obchodní centrum, restaurace, bar 100 m, sportovní přístav 1 km, písečná pláž 200 m, tenis 3 km, jízdárna 4 km, sportovní centrum 2 km. Pozor prosím: zařízení je v noci střeženo. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Na pozemku celkem 4 bazény (extra, každý 16 x 9 m). K dispozici parkovací místa v podzemní garáži (extra, nahlásit v recepci zařízení ve které je také možné zakoupit vstupenky do bazénu).
Ubytování
v České republice
3-pokojový dům 80 m2, stylové a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna 32 m2, otevřený krb, jídelní kout, bar a elektrické topení. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x dvoulůžko, WC zvlášť, sprcha, TV-satelit a rádio. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). U baru pípa na pivo (pivo extra). K dispozici: žehlička, žehlicí prkno, fén. Světla a výška u některých dveří jsou nižší. V domě jsou šipky.
Chata, renovovaný, 5 km od centra Usti nad Orlici. K dispozici pouze pro Vás: louka. K dispozici pouze pro Vás: bazén (10 x 5 m, hloubka 150 cm, 01.06.-30.09.), terasa (20 m2), zahradní nábytek. Potraviny, restaurace, autobusová zastávka 200 m, nádraží 4 km. Chalupa jako z pohádky se nachází 30 m od silnice a železnice Ústí/Svitavy-oddělená zeleným pásem se vzrostlými stromy, nedaleko potoka s olšemi, pod lesem, na ploše 0,45 ha. Terasa je krytá s otevřeným krbem, ohništěm, pískovištěm, houpací lavičkou, slunečníkem. Badminton, petangue. Soukromé parkoviště. Noční osvětlená zahrada-automat. Osvělený bazén. Prosím pozor: V těsné blízkosti objektu nyní probíhají stavební práce, při rezervaci nabízí majitel 10% slevu.
  © 1996 - 2008, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 05.09.2008