Naturcamping Seewirt (Eggelsberg) je v Horním Rakousku. Kempink je na břehu jezera Heratinger See, na jeho severovýchodním konci. Kempink Naturcamping Seewirt je necelé 3 km západně od Eggelsbergu. Příjezd je po silnici B156, která spojuje Braunau am Inn a Salzburg. Základní informace o tomto kempu včetně jeho polohy na mapě. Nalezne zde otevírací a provozní dobu kempu, popis vybavení i další užitečné informace. Skutečně aktuální informace doporučujeme ověřit si přímo na webové stránce provozovatele kempu Naturcamping Seewirt.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Naturcamping Seewirt
Eggelsberg

Informace o kempu

Naturcamping Seewirt
Salcburk (424 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Ne 26.5.
Polojasno
18°C
Po 27.5.
Déšť
20°C
Út 28.5.
Silný déšť
16°C
St 29.5.
Déšť
12°C
Čt 30.5.
Skorojasno
15°C
Pá 31.5.
Zataženo
19°C
So 1.6.
Polojasno
20°C
Ne 2.6.
Jasno
23°C
Sponzorované odkazy:
Naturcamping Seewirt (Eggelsberg):
Kempink Seewirt je na břehu jezera Heratinger See (Ibmer See) a je obklopen největším rašeliništěm ve střední Evropě. Ibmer See je chráněná přírodní rezervace. Kempink má moderní sociální zařízení. V kempu je restaurace Gasthof Seewirt. Kemp je na klidném místě. Hned vedle kempu se můžete ubytovat také v hotelu (k dispozici jsou rekreační apartmány a hotelové pokoje). Kempink má kapacitu asi 80 míst, je v nadmořské výšce 430m a rozlohu má přes 3 ha. Kemp nabízí dětské hřiště, gril, slunečná kempovací místa s přípojkami elektřiny.

Jezero Heratinger See má rozlohu 25 ha, jeho maximální šířka 600 metrů a maximální hloubka je 3,3 metru. Jezero je v letním období využíváno hlavně ke koupání. Jezero je poměrně mělké a teplota vody zde v létě dosahuje až 26 stupňů Celsia.

V kempu je možné i zimní kempování a ubytování se psy je zde povoleno. Psi musí být v kempu na vodítku.
Adresa kempu je:
Naturcamping Seewirt
Ibm 80
5142 Eggelsberg, Rakousko

Telefon: +43 7748 2345 nebo +43 664 4882815

Provozní doba kempu: otevřeno je celoročně

Naturcamping Seewirt náhled polohy kempu:
Naturcamping Seewirt - náhled zobrazení polohy kempu na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Ubytování v hotelu nebo penzionu v okolí kempu:
   Hledáte ubytování v nějakém hotelu nebo penzionu v okolí tohoto kempu? V okolí je několik míst, kde takové ubytování naleznete. Pokud Vám bude některý hotel nebo penzion z nabídky vyhovovat, můžete si ubytování ihned i rezervovat. Když seřadíme nejbližší místa s možností ubytování podle vzdáleností, tak jsou to tato místa: Geretsberg, Eggelsberg, Lehrsberg, Franking (4 km), Heimhausen (5 km), Gilgenberg am Weilhart (7 km), Sankt Pantaleon (8 km), Hochburg (9 km) nebo Tarsdorf (10 km).
Ubytování v okolí kempu snadno vyberete i z mapy okolí kempu. Ubytovací možnosti až do vzdálenosti asi 30 km od kempu jsou na mapě označeny ikonamy se symbolem ubytování.
Naturcamping Seewirt - video
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Booking.com
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 25.5.2019 22:06
Mapa stránek ...