Camping Linz-Pichlingersee (Linz) je v Horním Rakousku. Camping Linz-Pichlingersee je vzdušnou čarou asi 10 km jihovýchodním směrem od centra Lince. Na mapových podkladech je vyznačena přibližná poloha kempu. Pro nejbližší okolí jsou zobrazeny další campingy, webové kamery, místa kde byla natočena zajímavá videa, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí a také místa, kde naleznete jiné typy ubytování. Celkem máme informace o 207 kempech v Rakousku.

Kde je na mapě Camping Linz-Pichlingersee
Linz

(přibližná poloha kempu na mapě)

Camping Linz-Pichlingersee (Linz) - přibližná poloha na mapě Google Maps a Open Street Maps.
Sponzorované odkazy:
Camping Linz-Pichlingersee (Linz):
Kemping je těsně u Lince, na jeho jihovýchodním předměstí, těsně vedle dálnice A1. Pro příjezd je nejlepčí použít sjezd Asten/St. Florian a dále na sever, na prvním kruhovém objezdu pokračovat po silnici číslo 1 směrem na Linec. Kemp je přímo u jezera Pichlingersee.
Adresa kempu je:
Camping Linz-Pichlingersee
Wienerstraße 937
4030 Linz, Rakousko

Telefon: +43 732 305314
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.2.2019 20:49
Mapa stránek ...