Camping Breznik - Turnersee (St. Kanzian am Klopeiner See) je v rakouských Korutanech. Tento kemp leží vzdušnou čarou asi 20 km východojihovýchodním směrem od Klagenfurtu a asi 55 km východním směrem od Villachu. Camping je vzdušnou čarou 85 km od Grazu (Štýrského Hradce) a je to sem z Grazu (Štýrského Hradce) jihozápadním směrem. Na mapových podkladech je vyznačena přibližná poloha kempu. Pro nejbližší okolí jsou zobrazeny další campingy, webové kamery, místa kde byla natočena zajímavá videa, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí a také místa, kde naleznete jiné typy ubytování. Celkem máme informace o 207 kempech v Rakousku.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě Camping Breznik - Turnersee
St. Kanzian am Klopeiner See

(přibližná poloha kempu na mapě)

Camping Breznik - Turnersee (St. Kanzian am Klopeiner See) - přibližná poloha na mapě Google Maps a Open Street Maps.
Sponzorované odkazy:
Camping Breznik - Turnersee (St. Kanzian am Klopeiner See):
Kemping je na západní straně jezera Turnersee asi 3 km jihozápadně od St. Kanzian am Klopeiner See. Příjezd z dálnice A2 je nejlepší exitem Völkermarkt West a dále na Greuth, Tainach, Sankt Kanzian am Klopeiner a po silnici L121 směrem na St. Primus. Kemping je vlevo přímo u silnice v obci Vesielach.
Adresa kempu je:
Camping Breznik - Turnersee
Unternarrach 21
9123 St. Kanzian am Klopeiner See, Rakousko

Telefon: +43 4239 2350 nebo +43 664 3547100
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.8.2018 06:13
Mapa stránek ...