Internationaler Campingplatz nahe am Röcksee (Gosdorf) je v rakouském Štýrsku. Kempink je u Misselsdorfu asi kilometr jižně od obce Gosdorf u jezera Röcksee. Kemping je 2 km od hranic se Slovinskem, kterou v těchto místech tvoří řeka Mura. Kempink je na klidném místě u teplého jezera vhodného ke koupání i rybaření. Základní informace o tomto kempu včetně jeho polohy na mapě. Nalezne zde otevírací a provozní dobu kempu, popis vybavení i další užitečné informace. Skutečně aktuální informace doporučujeme ověřit si přímo na webové stránce provozovatele kempu Internationaler Campingplatz nahe am Röcksee.

Internationaler Campingplatz nahe am Röcksee
Gosdorf

Informace o kempu

Internationaler Campingplatz nahe am Röcksee
Bad Gleichenberg (328 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Po 20.5.
Dešťové přeháňky
17°C
Út 21.5.
Zataženo
17°C
St 22.5.
Polojasno
19°C
Čt 23.5.
Skorojasno
21°C
Pá 24.5.
Zataženo
21°C
So 25.5.
Zataženo
22°C
Ne 26.5.
Dešťové přeháňky
19°C
Po 27.5.
Jasno
21°C
Sponzorované odkazy:
Internationaler Campingplatz nahe am Röcksee (Gosdorf):
Kempink má plochu 3,5 hektaru a kempuje se na upravené travnaté ploše u dubového lesa. Kemp je na klidném místě a má kapacitu 120 míst. Kempovací místa mají elektrické přípojky. V kempu je dětské hřiště, stolní tenis a tenisový kurt. Restaurace i občerstvení jsou v těsné blízkosti kempu. Kempink je vhodný pro cyklistika, pěší turistiku, koupání i rybaření. Cyklostezka prochází přímo okolo kempu. Jezero Röcksee je ideální pro koupání a rybaření. V létě je teplota vody v jezeře okolo 27°C a u jezera jsou velké travnaté plochy na opalování. Jezero je rozdělené na dvě části, 7 ha plocha je určená pro plavání a 10 ha plocha je vyhrazená pro rybáře.

Ubytování se psy je v kempu povoleno.
Adresa kempu je:
Internationaler Campingplatz nahe am Röcksee
Misselsdorf 73
8480 Gosdorf, Rakousko

Telefon: +43 3472 21110 nebo +43 664 3303829

Provozní doba kempu: od začátku dubna do konce října

Internationaler Campingplatz nahe am Röcksee náhled polohy kempu:
Internationaler Campingplatz nahe am Röcksee - náhled zobrazení polohy kempu na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Ubytování v hotelu nebo penzionu v okolí kempu:
   Hledáte ubytování v nějakém hotelu nebo penzionu v okolí tohoto kempu? V okolí je několik míst, kde takové ubytování naleznete. Pokud Vám bude některý hotel nebo penzion z nabídky vyhovovat, můžete si ubytování ihned i rezervovat. Když seřadíme nejbližší místa s možností ubytování podle vzdáleností, tak jsou to tato místa: Mureck, Deutsch Goritz (4 km), Oberpurkla (8 km), Straden (11 km), Halbenrain (11 km), Klöchberg (12 km), Spielfeld (13 km), Lugitsch (13 km) nebo Tieschen (13 km).
Ubytování v okolí kempu snadno vyberete i z mapy okolí kempu. Ubytovací možnosti až do vzdálenosti asi 30 km od kempu jsou na mapě označeny ikonamy se symbolem ubytování.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Booking.com
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.5.2019 23:48
Mapa stránek ...