Familiencamping Mureck (Mureck) je v rakouském Štýrsku. Kempink je na jižním okraji obce Mureck poblíž řeky Mura u hranic se Slovinskem. Státní hranice zde prochází středem řeky. Příjezd je z dálnice A9 výjezdem Gersdorf a dále po silnici B69 přes Murfeld a Lichendorf. Mureck je od dálničního sjezdu po silnici autem asi 10 km daleko. Základní informace o tomto kempu včetně jeho polohy na mapě. Nalezne zde otevírací a provozní dobu kempu, popis vybavení i další užitečné informace. Skutečně aktuální informace doporučujeme ověřit si přímo na webové stránce provozovatele kempu Familiencamping Mureck.

Familiencamping Mureck
Mureck

Informace o kempu

Familiencamping Mureck
Bad Gleichenberg (328 m n.m.) orientační předpověď počasí:
So 23.2.
Polojasno
0°C
Ne 24.2.
Polojasno
3°C
Po 25.2.
Skorojasno
11°C
Út 26.2.
Zataženo
14°C
St 27.2.
Jasno
14°C
Čt 28.2.
Jasno
19°C
Pá 1.3.
Polojasno
13°C
So 2.3.
Jasno
13°C
Sponzorované odkazy:
Familiencamping Mureck (Mureck):
Kempink je jen asi 300 metrů od centra obce Mureck. Kempink má kapacitu skoro 100 míst. Kempovací místa mají elektrické přípojky. V kempu je dětské hřiště, stolní tenis, volejbalové hřiště, minigolf, bazén se skluzavkou, pračka i myčka. Restaurace je asi 200 m od kempu, ale občerstvení je přímo na místě. Přímo v kempu také vyměňují plynové bomby.

Nedaleko tekoucí hraniční řeka Mura (Mur, Möra, Müra) je dlouhá 434 km, pramení v Radstadtských Taurách. Mura se vlévá do Drávy a je splavná pro vodáky.

V kempu je WiFi internetové připojení. Ubytování se psy je v kempu povoleno.
Adresa kempu je:
Familiencamping Mureck
Austraße 9
8480 Mureck, Rakousko

Telefon: +43 6642331631 nebo +43 3472 2105-12

Provozní doba kempu: od začáku dubna do začátku listopadu

Familiencamping Mureck náhled polohy kempu:
Familiencamping Mureck - náhled zobrazení polohy kempu na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Ubytování v hotelu nebo penzionu v okolí kempu:
   Hledáte ubytování v nějakém hotelu nebo penzionu v okolí tohoto kempu? V okolí je několik míst, kde takové ubytování naleznete. Pokud Vám bude některý hotel nebo penzion z nabídky vyhovovat, můžete si ubytování ihned i rezervovat. Když seřadíme nejbližší místa s možností ubytování podle vzdáleností, tak jsou to tato místa: Mureck, Deutsch Goritz (7 km), Spielfeld (11 km), Oberpurkla (11 km), Straß in Steiermark (12 km), Sankt Veit am Vogau (12 km), Berghausen (13 km), Halbenrain (13 km) nebo Straden (14 km).
Ubytování v okolí kempu snadno vyberete i z mapy okolí kempu. Ubytovací možnosti až do vzdálenosti asi 30 km od kempu jsou na mapě označeny ikonamy se symbolem ubytování.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Booking.com
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.2.2019 08:56
Mapa stránek ...