Familiencamping Mureck (Mureck) je v rakouském Štýrsku. Kempink je na jižním okraji obce Mureck poblíž řeky Mura u hranic se Slovinskem. Státní hranice zde prochází středem řeky. Příjezd je z dálnice A9 výjezdem Gersdorf a dále po silnici B69 přes Murfeld a Lichendorf. Mureck je od dálničního sjezdu po silnici autem asi 10 km daleko. Základní informace o tomto kempu včetně jeho polohy na mapě. Nalezne zde otevírací a provozní dobu kempu, popis vybavení i další užitečné informace. Skutečně aktuální informace doporučujeme ověřit si přímo na webové stránce provozovatele kempu Familiencamping Mureck.

Familiencamping Mureck
Mureck

Informace o kempu

Familiencamping Mureck
Bad Gleichenberg (328 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Ne 19.11.
Skorojasno
5°C
Po 20.11.
Zataženo
8°C
Út 21.11.
Zataženo
11°C
St 22.11.
Jasno
13°C
Čt 23.11.
Jasno
13°C
Pá 24.11.
Polojasno
11°C
So 25.11.
Skorojasno
14°C
Ne 26.11.
Zataženo
13°C
Sponzorované odkazy:
Familiencamping Mureck (Mureck):
Kempink je jen asi 300 metrů od centra obce Mureck. Kempink má kapacitu skoro 100 míst. Kempovací místa mají elektrické přípojky. V kempu je dětské hřiště, stolní tenis, volejbalové hřiště, minigolf, bazén se skluzavkou, pračka i myčka. Restaurace je asi 200 m od kempu, ale občerstvení je přímo na místě. Přímo v kempu také vyměňují plynové bomby.

Nedaleko tekoucí hraniční řeka Mura (Mur, Möra, Müra) je dlouhá 434 km, pramení v Radstadtských Taurách. Mura se vlévá do Drávy a je splavná pro vodáky.

V kempu je WiFi internetové připojení. Ubytování se psy je v kempu povoleno.
Adresa kempu je:
Familiencamping Mureck
Austraße 9
8480 Mureck, Rakousko

Telefon: +43 6642331631 nebo +43 3472 2105-12

Provozní doba kempu: od začáku dubna do začátku listopadu

Familiencamping Mureck - náhled zobrazení polohy kempu na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Ubytování v hotelu nebo penzionu v okolí kempu:
   Hledáte ubytování v nějakém hotelu nebo penzionu v okolí tohoto kempu? V okolí je několik míst, kde takové ubytování naleznete. Pokud Vám bude některý hotel nebo penzion z nabídky vyhovovat, můžete si ubytování ihned i rezervovat. Když seřadíme nejbližší místa s možností ubytování podle vzdáleností, tak jsou to tato místa: Mureck, Deutsch Goritz (7 km), Spielfeld (11 km), Oberpurkla (11 km), Straß in Steiermark (12 km) nebo Sankt Veit am Vogau (12 km).
Ubytování v okolí kempu snadno vyberete i z mapy okolí kempu. Ubytovací možnosti až do vzdálenosti asi 30 km od kempu jsou na mapě označeny ikonamy se symbolem ubytování.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Booking.com
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.11.2017 02:04
Mapa stránek ...