Camping Rueppenhof (Thiersee) je v rakouském Tyrolsku. Kemping je na západním břehu jezera Thiersee asi 800 m od vesničky Thiersee. Příjezd je z Kufsteinu, kde je nedaleko vlakového nádraží odbočka na silnici Thierseestrasse, která vede až k Thiersee. Pro sjezd z dálnice A12 použijte sjezd Kufstein Nord. Základní informace o tomto kempu včetně jeho polohy na mapě. Nalezne zde otevírací a provozní dobu kempu, popis vybavení i další užitečné informace. Skutečně aktuální informace doporučujeme ověřit si přímo na webové stránce provozovatele kempu Camping Rueppenhof.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Camping Rueppenhof
Thiersee

Informace o kempu

Camping Rueppenhof
Kufstein (590 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Ne 26.5.
Polojasno
17°C
Po 27.5.
Déšť
20°C
Út 28.5.
Silný déšť
14°C
St 29.5.
Silný déšť
11°C
Čt 30.5.
Polojasno
17°C
Pá 31.5.
Polojasno
19°C
So 1.6.
Skorojasno
20°C
Ne 2.6.
Jasno
24°C
Sponzorované odkazy:
Camping Rueppenhof (Thiersee):
Kemping je na velmi klidném místě, přímo u jezera Thiersee, asi 800 m od centra Thiersee. Je dná se o malý rodinný kemp, kde se majitelé zajímají o osobní potřeby hostů a mají čas se jim věnovat. Kempovací místa jsou nejdále 50 metrů od jezera a jsou buď na slunci nebo ve stínu. V kempu je 40 stálých míst a 30 rekreačních míst s přípojkami na elektřinu. U kempu je i soukromá pláž, která se používána pouze hosty kempu. Poplatek za koupání je zahrnut ceně ubytování. Najdete zde pračku a sušičku, dětské hřiště. Internet je za poplatek. Psi jsou zde povoleni, ale pouze na vodítku.
Adresa kempu je:
Camping Rueppenhof
Seebauern 8
6335 Thiersee, Rakousko

Telefon: +43 5376 5694

Provozní doba kempu: od poloviny dubna do poloviny října

Camping Rueppenhof náhled polohy kempu:
Camping Rueppenhof - náhled zobrazení polohy kempu na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Ubytování v hotelu nebo penzionu v okolí kempu:
   Hledáte ubytování v nějakém hotelu nebo penzionu v okolí tohoto kempu? V okolí je několik míst, kde takové ubytování naleznete. Pokud Vám bude některý hotel nebo penzion z nabídky vyhovovat, můžete si ubytování ihned i rezervovat. Když seřadíme nejbližší místa s možností ubytování podle vzdáleností, tak jsou to tato místa: Thiersee, Vorderthiersee, Hinterthiersee (4 km), Kufstein (4 km), Unterlangkampfen (4 km), Schwoich (5 km), Landl (6 km), Kirchbichl (8 km) nebo Mariastein (8 km).
Ubytování v okolí kempu snadno vyberete i z mapy okolí kempu. Ubytovací možnosti až do vzdálenosti asi 30 km od kempu jsou na mapě označeny ikonamy se symbolem ubytování.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Booking.com
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.5.2019 04:16
Mapa stránek ...