Camping Rosental Rož (St. Margareten) je v rakouských Korutanech. Kemping je v údolí Rosental 2,5 km západně od Sankt Margareten im Rosental u obce Gotschuchen. Příjezd je možný z Klagenfurtu po silnici B91 a B85 přes Ferlach. Kempink je asi kilometr od břehu řeky Drávy. Základní informace o tomto kempu včetně jeho polohy na mapě. Nalezne zde otevírací a provozní dobu kempu, popis vybavení i další užitečné informace. Skutečně aktuální informace doporučujeme ověřit si přímo na webové stránce provozovatele kempu Camping Rosental Rož.

Camping Rosental Rož
St. Margareten

Informace o kempu

Camping Rosental Rož
Klagenfurt am Wörthersee (443 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Ne 26.5.
Dešťové přeháňky
20°C
Po 27.5.
Déšť
16°C
Út 28.5.
Silný déšť
19°C
St 29.5.
Déšť
13°C
Čt 30.5.
Jasno
19°C
Pá 31.5.
Jasno
20°C
So 1.6.
Skorojasno
23°C
Ne 2.6.
Jasno
21°C
Sponzorované odkazy:
Camping Rosental Rož (St. Margareten):
Kemping je mezi řekou Drávou a pohořím Karavanky a je obklopen loukami. Kemp je okolo malého jezera, kde je kouplaiště. Kapacita kempu je 430 míst. Kempovací místa mají přípojky elektřiny, vody a kanalizace. Plocha kempu je 11 ha a velikost kempovacích míst je 100 - 180 m2. V kempu je restaurace, dětská zařízení, dětské umývárny, rodinné umývárny, dobrodružné dětské hřiště, mini-klub. V kempu organizují zábavu pro děti, pořádají výlety s průvodcem, výlety na kole a různé sportovní akce. Pro majitele psů zde mají oplocený pesí areál na hraní i psí sprchu. V kempu jsou různá sportoviště (fotbal, volejbal, basketbal, plážový volejbal).

V kempu je WiFi internetové připojení a internetový terminál. Ubytování se psy je v kempu povoleno.
Adresa kempu je:
Camping Rosental Rož
Gotschuchen 34
9173 St. Margareten, Rakousko

Telefon: +43 4226 8100

Provozní doba kempu: od začátku dubna do poloviny října

Camping Rosental Rož náhled polohy kempu:
Camping Rosental Rož - náhled zobrazení polohy kempu na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Ubytování v hotelu nebo penzionu v okolí kempu:
   Hledáte ubytování v nějakém hotelu nebo penzionu v okolí tohoto kempu? V okolí je několik míst, kde takové ubytování naleznete. Pokud Vám bude některý hotel nebo penzion z nabídky vyhovovat, můžete si ubytování ihned i rezervovat. Když seřadíme nejbližší místa s možností ubytování podle vzdáleností, tak jsou to tato místa: Schwarz (3 km), Lipizach (6 km), Zell-Homölisch (6 km), Obermieger (6 km), Ferlach (7 km), Maria Rain (7 km), Reichersdorf (7 km), Unterbergen (9 km) nebo Gallizien (9 km).
Ubytování v okolí kempu snadno vyberete i z mapy okolí kempu. Ubytovací možnosti až do vzdálenosti asi 30 km od kempu jsou na mapě označeny ikonamy se symbolem ubytování.
Camping Rosental Rož - seznam videí
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Booking.com
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.5.2019 04:15
Mapa stránek ...