Camping Nußbaumer Gries-Plomberg (St. Lorenz) je v Horním Rakousku. Kemping je na západním břehu jezera Mondsee. Pro příjezd je nejvhodnější zjezd Mondsee z dálnice A1 a dále pak po silnici číslo 154 kolem jezera směrem na St. Lorenz a dále na Gries-Plomberg. Základní informace o tomto kempu včetně jeho polohy na mapě. Nalezne zde otevírací a provozní dobu kempu, popis vybavení i další užitečné informace. Skutečně aktuální informace doporučujeme ověřit si přímo na webové stránce provozovatele kempu Camping Nußbaumer Gries-Plomberg.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Camping Nußbaumer Gries-Plomberg
St. Lorenz

Informace o kempu

Camping Nußbaumer Gries-Plomberg
Hochleckenkogel (1450 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Po 27.5.
Zataženo
11°C
Út 28.5.
Silný déšť
7°C
St 29.5.
Silný déšť
3°C
Čt 30.5.
Dešťové přeháňky
6°C
Pá 31.5.
Polojasno
8°C
So 1.6.
Dešťové přeháňky
8°C
Ne 2.6.
Jasno
12°C
Po 3.6.
Polojasno
16°C
Sponzorované odkazy:
Camping Nußbaumer Gries-Plomberg (St. Lorenz):
Kemping je přímo u jezera Mondsee v přírodní rezervaci na Fuschler Ache, asi 5 km od vesnice Mondsee. Pro děti je zde tobogán, dětské hřiště a pískoviště. Pro dlouhodobé kempování je zde 80 míst s přípojkami kabelové TV, elektrické energie a vody. Pro krátkodobé pobyty je zde 20 míst s přípojkami na lektřinu. K dispozici zde mají i ubytování v apartmánech.

Jezero Mondsee je dlouhé 16 km a široké 2,3 km. Rozloha jezera je asi 14 km2. Nadmořská výška je 481 m, maximální hloubka 68 m. Jezero vděčí svému názvu tvaru protáhlého půlměsíce. Jihozápadní břeh jezera tvoří hranici mezi Horním Rakouskem a Salzburskem. Do jezera přitékají řeky Fuschler Ache a Zeller Ache. Z jezera vytéká Seeache, která napájí větší jezero Attersee. Voda v jezeře je čistá a teplá. Mondsee je jedním z nejteplejších rakouských jezer. Teplota v létě dosahuje až 27 °C. V jezeře žijí štiky, pstruzi, úhoři nebo kapři.

Ubytování se psy je v kempu povoleno.
Adresa kempu je:
Camping Nußbaumer Gries-Plomberg
Gries 1
5310 St. Lorenz, Rakousko

Telefon: +43 6232 2938

Provozní doba kempu: od začátku května do poloviny září

Camping Nußbaumer Gries-Plomberg náhled polohy kempu:
Camping Nußbaumer Gries-Plomberg - náhled zobrazení polohy kempu na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Ubytování v hotelu nebo penzionu v okolí kempu:
   Hledáte ubytování v nějakém hotelu nebo penzionu v okolí tohoto kempu? V okolí je několik míst, kde takové ubytování naleznete. Pokud Vám bude některý hotel nebo penzion z nabídky vyhovovat, můžete si ubytování ihned i rezervovat. Když seřadíme nejbližší místa s možností ubytování podle vzdáleností, tak jsou to tato místa: Sankt Lorenz (Mondsee), Loibichl, Innerschwand (3 km), Mondsee (4 km), Fuschl am See (5 km), Sankt Gilgen (6 km), Tiefgraben (7 km), Oberwang (8 km) nebo Thalgau (9 km).
Ubytování v okolí kempu snadno vyberete i z mapy okolí kempu. Ubytovací možnosti až do vzdálenosti asi 30 km od kempu jsou na mapě označeny ikonamy se symbolem ubytování.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Booking.com
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.5.2019 16:11
Mapa stránek ...