Camping Juritz (Feistritz im Rosental) je v rakouských Korutanech. Kemping Juritz se nachází asi 500m od přehrady Feistritzer Stausee na řece Drávě v údolí Rosental u obce Feistritz. Je to klidný, komfortní kemp na úpatí pohoří Karawanken. Kemp je severně od Feistritz im Rosental. Příjezd je po silnici B85, která vede od Villachu. Z dálnice A11 (Karawanken Autobahn) výjezdem Sankt Jakob i.R. a dále přes Sankt Jakob im Rosental po B85, ve Feistritz im Rosental vlevo do kempu. Základní informace o tomto kempu včetně jeho polohy na mapě. Nalezne zde otevírací a provozní dobu kempu, popis vybavení i další užitečné informace. Skutečně aktuální informace doporučujeme ověřit si přímo na webové stránce provozovatele kempu Camping Juritz.

Camping Juritz
Feistritz im Rosental

Informace o kempu

Camping Juritz
Klagenfurt am Wörthersee (443 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Po 27.5.
Déšť
15°C
Út 28.5.
Déšť
17°C
St 29.5.
Déšť
12°C
Čt 30.5.
Skorojasno
16°C
Pá 31.5.
Jasno
19°C
So 1.6.
Polojasno
21°C
Ne 2.6.
Polojasno
22°C
Po 3.6.
Polojasno
23°C
Sponzorované odkazy:
Camping Juritz (Feistritz im Rosental):
Kempink je severně od Feistritz poblíž řeky Drávy. Kemp má kapacitu 70 míst. Kempovací místa mají přípojky elektřiny. V kempu je krytý bazén (20 x 10 m). V kempu je organizovaný program pro děti. Auta musí parkovat mimo kemp. K dispozici je hřiště na volejbal, trampolína, pračka, sušička. V kempu se dají pronajmout karavany a chatky. Jednou týdně pořádají výlet s průvodcem po horách v okolí (zdarma). Půjčovna lodí a škola windsurfingu je na břehu řeky Drávy asi 2 km daleko.

Ubytování se psy je v kempu povoleno.
Adresa kempu je:
Camping Juritz
Campingstrasse 41
9181 Feistritz im Rosental, Rakousko

Telefon: +43 4228 2115

Provozní doba kempu: od začátku května do konce října

Camping Juritz náhled polohy kempu:
Camping Juritz - náhled zobrazení polohy kempu na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Ubytování v hotelu nebo penzionu v okolí kempu:
   Hledáte ubytování v nějakém hotelu nebo penzionu v okolí tohoto kempu? V okolí je několik míst, kde takové ubytování naleznete. Pokud Vám bude některý hotel nebo penzion z nabídky vyhovovat, můžete si ubytování ihned i rezervovat. Když seřadíme nejbližší místa s možností ubytování podle vzdáleností, tak jsou to tato místa: Feistritz im Rosental, Ludmannsdorf (3 km), Wurdach (6 km), Köttmannsdorf (6 km), Plescherken (7 km), Keutschach am See (7 km), Bodental (7 km), Unterbergen (8 km) nebo Reifnitz (9 km).
Ubytování v okolí kempu snadno vyberete i z mapy okolí kempu. Ubytovací možnosti až do vzdálenosti asi 30 km od kempu jsou na mapě označeny ikonamy se symbolem ubytování.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Booking.com
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.5.2019 16:10
Mapa stránek ...