Camping Birkenstrand Wolfgangsee (Abersee) je v rakouském Salcbursku. Camping Birkenstrand Wolfgangsee je vhodný pro rodiny s dětma. Kemp je na jižním okraji krásného jezera Wolfgangsee. Z kempu jsou krásné výhledy na jezero i na Schafberg. Základní informace o tomto kempu včetně jeho polohy na mapě. Nalezne zde otevírací a provozní dobu kempu, popis vybavení i další užitečné informace. Skutečně aktuální informace doporučujeme ověřit si přímo na webové stránce provozovatele kempu Camping Birkenstrand Wolfgangsee.

Camping Birkenstrand Wolfgangsee
Abersee

Informace o kempu

Camping Birkenstrand Wolfgangsee
Bad Ischl (638 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Ne 26.5.
Dešťové přeháňky
19°C
Po 27.5.
Déšť
21°C
Út 28.5.
Silný déšť
14°C
St 29.5.
Déšť
11°C
Čt 30.5.
Jasno
14°C
Pá 31.5.
Dešťové přeháňky
17°C
So 1.6.
Dešťové přeháňky
19°C
Ne 2.6.
Jasno
23°C
Sponzorované odkazy:
Camping Birkenstrand Wolfgangsee (Abersee):
Camping Birkenstrand Wolfgangsee je orientovaný na rodiny, tábořiště je velkoryse rozdělené na místa se zasazenou zelení, pláž je oblázková s křišťálově čistou vodou. V komplexu je také pizzerie, zmrzlinový bar, mini market (100 m), restaurace (350 m). V blízkosti je i půjčovna lodí. Dále jsou zde pokoje, apartmány, půjčovna kol, bed & breakfast penzion, televizní místnost, gril a solárium.

Je zde k dispozici WiFi – LAN a internetový terminál, ubytování se psy je v kempu povolené. Přímo v kempu je dětské hřiště a stolní tenis. Koupání v jezeře Wolfgangsee je možné přímo u kempu.
Adresa kempu je:
Camping Birkenstrand Wolfgangsee
Schwand 4
5342 Abersee, Rakousko

Telefon: +43 6227 3029

Provozní doba kempu: od začátku dubna do konce října

Camping Birkenstrand Wolfgangsee náhled polohy kempu:
Camping Birkenstrand Wolfgangsee - náhled zobrazení polohy kempu na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Ubytování v hotelu nebo penzionu v okolí kempu:
   Hledáte ubytování v nějakém hotelu nebo penzionu v okolí tohoto kempu? V okolí je několik míst, kde takové ubytování naleznete. Pokud Vám bude některý hotel nebo penzion z nabídky vyhovovat, můžete si ubytování ihned i rezervovat. Když seřadíme nejbližší místa s možností ubytování podle vzdáleností, tak jsou to tato místa: Abersee, Sankt Wolfgang im Salzkammergut (3 km), Sankt Gilgen (4 km), Strobl (7 km), Rußbach (9 km), Hintersee (9 km), Unterach am Attersee (9 km), Fuschl am See (10 km) nebo Loibichl (10 km).
Ubytování v okolí kempu snadno vyberete i z mapy okolí kempu. Ubytovací možnosti až do vzdálenosti asi 30 km od kempu jsou na mapě označeny ikonamy se symbolem ubytování.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Booking.com Booking.com
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.5.2019 04:12
Mapa stránek ...