Camping Berggruß (Berg im Drautal) je v rakouských Korutanech. Tento v letní sezóně provozovaný kemping je mezi silnicí číslo 100 a řekou Dravou jihozápadně od Berg im Drautal asi na půl cesty mezi Spittal an der Drau a Lienz v údolí Drautal. Základní informace o tomto kempu včetně jeho polohy na mapě. Nalezne zde otevírací a provozní dobu kempu, popis vybavení i další užitečné informace. Skutečně aktuální informace doporučujeme ověřit si přímo na webové stránce provozovatele kempu Camping Berggruß.

Camping Berggruß
Berg im Drautal

Informace o kempu

Camping Berggruß
Hermagor - Pressegger See (614 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Ne 26.5.
Déšť
19°C
Po 27.5.
Déšť
15°C
Út 28.5.
Silný déšť
19°C
St 29.5.
Déšť
10°C
Čt 30.5.
Jasno
16°C
Pá 31.5.
Jasno
20°C
So 1.6.
Jasno
22°C
Ne 2.6.
Jasno
20°C
Sponzorované odkazy:
Camping Berggruß (Berg im Drautal):
Camping Berggruss leží na jih od Alp mezi Kreuzeckgruppe na severu a Gailtaler Kalkalpen na jihu. Plocha kempu je travnatá s řídkým porostem listnatých stromů. Tato oblast má velmi mírné skoro středomořské klima v důsledku teplého vzdušného proudění z jihu od Jadranu. Kemping má kapacitu 50 míst. Kempovací místa mají elektrické přípojky. Restaurace není přímo v kempu, ale asi kilometr daleko. Základní potraviny ale přímo v kempu nakoupit můžte. V kempu je dětské hřiště a bazén. Přímo z kempu je hezký výhled na okolní kopce. K řece Drava je to jen asi 150 m, ale míst na přírodní koupání u řeky mnoho není. Golfové 18ti jamkové hřiště Golfclub Drautal Berg je přímo na druhé straně řeky po silnici a přes most je to necelý kilometr.

V kempu je WiFi internetové připojení. Ubytování se psy je v kempu povoleno.
Adresa kempu je:
Camping Berggruß
Berg 49
9771 Berg im Drautal, Rakousko

Telefon: +43 4712 615

Provozní doba kempu: od začátku května do konce září

Camping Berggruß náhled polohy kempu:
Camping Berggruß - náhled zobrazení polohy kempu na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Ubytování v hotelu nebo penzionu v okolí kempu:
   Hledáte ubytování v nějakém hotelu nebo penzionu v okolí tohoto kempu? V okolí je několik míst, kde takové ubytování naleznete. Pokud Vám bude některý hotel nebo penzion z nabídky vyhovovat, můžete si ubytování ihned i rezervovat. Když seřadíme nejbližší místa s možností ubytování podle vzdáleností, tak jsou to tato místa: Berg im Drautal, Dellach im Drautal (4 km), Greifenburg (4 km), Irschen (9 km), Steinfeld (9 km), Dellach im Gailtal (10 km), Reisach (10 km), Gundersheim (10 km) nebo Weißbriach (11 km).
Ubytování v okolí kempu snadno vyberete i z mapy okolí kempu. Ubytovací možnosti až do vzdálenosti asi 30 km od kempu jsou na mapě označeny ikonamy se symbolem ubytování.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Booking.com
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.5.2019 04:11
Mapa stránek ...