Camping am Röcksee (Mureck) je v rakouském Štýrsku. Kemping je v jižním Rakousku až těsně u hranic se Slovinskem. Poblíž protéká řeka Mura, která tvoří hranici. Kemping je na břehu jezera Röcksee, kde je možné jak rybařit, tak se i koupat. Z dálnice A9 vedoucí do Slovinska je to sem asi 15 km. Kemp se dá využít i pro tranzitní ubytování pro cesty na jih Evropy. Základní informace o tomto kempu včetně jeho polohy na mapě. Nalezne zde otevírací a provozní dobu kempu, popis vybavení i další užitečné informace. Skutečně aktuální informace doporučujeme ověřit si přímo na webové stránce provozovatele kempu Camping am Röcksee.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Camping am Röcksee
Mureck

Informace o kempu

Camping am Röcksee
Bad Gleichenberg (328 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Ne 17.2.
Jasno
13°C
Po 18.2.
Polojasno
12°C
Út 19.2.
Jasno
12°C
St 20.2.
Polojasno
13°C
Čt 21.2.
Zataženo
14°C
Pá 22.2.
Zataženo
12°C
So 23.2.
Jasno
5°C
Ne 24.2.
Polojasno
4°C
Sponzorované odkazy:
Camping am Röcksee (Mureck):
kemping na severním břehu jezera Röcksee je v krajině plné turistických stezek i cyklostezek. Můžete zde plavat, nebo chytat ryby v jezeře, jehož teplota dosahuje v létě až 27 °C. Pro děti je v kempu dětské hřiště s houpačkami a skluzavkami, nebo využít populární dětský autodrom. V restauraci můžete ochutnat kromě štýrských specialit také místní vína. K dispozici jsou v sousedním penzionu pro ubytování i pokoje. Kemping má 20 kempovacích míst.

Ubytování se psy je v kempu povoleno.
Adresa kempu je:
Camping am Röcksee
Misselsdorf 40
8480 Mureck, Rakousko

Telefon: +43 3472 2292

Provozní doba kempu: od začátku dubna do konce října

Camping am Röcksee náhled polohy kempu:
Camping am Röcksee - náhled zobrazení polohy kempu na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Ubytování v hotelu nebo penzionu v okolí kempu:
   Hledáte ubytování v nějakém hotelu nebo penzionu v okolí tohoto kempu? V okolí je několik míst, kde takové ubytování naleznete. Pokud Vám bude některý hotel nebo penzion z nabídky vyhovovat, můžete si ubytování ihned i rezervovat. Když seřadíme nejbližší místa s možností ubytování podle vzdáleností, tak jsou to tato místa: Mureck, Deutsch Goritz (4 km), Oberpurkla (8 km), Halbenrain (11 km), Straden (11 km), Klöchberg (12 km), Spielfeld (13 km), Lugitsch (13 km) nebo Tieschen (13 km).
Ubytování v okolí kempu snadno vyberete i z mapy okolí kempu. Ubytovací možnosti až do vzdálenosti asi 30 km od kempu jsou na mapě označeny ikonamy se symbolem ubytování.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Booking.com
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.2.2019 17:28
Mapa stránek ...