Camping am Golfpark Metzenhof (Kronstorf) je v Horním Rakousku. Kemp je přímo u golfového hřiště Golfpark Metzenhof asi na půl cesty mezi Steyr a Enns u vesničky Hargelsberg. Jedná se pouze o místo pro obytná auta a karavany. Základní informace o tomto kempu včetně jeho polohy na mapě. Nalezne zde otevírací a provozní dobu kempu, popis vybavení i další užitečné informace. Skutečně aktuální informace doporučujeme ověřit si přímo na webové stránce provozovatele kempu Camping am Golfpark Metzenhof.

Camping am Golfpark Metzenhof
Kronstorf

Informace o kempu

Camping am Golfpark Metzenhof
Linz (266 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Ne 19.11.
Polojasno
3°C
Po 20.11.
Zataženo
5°C
Út 21.11.
Déšť
8°C
St 22.11.
Jasno
10°C
Čt 23.11.
Polojasno
10°C
Pá 24.11.
Polojasno
11°C
So 25.11.
Polojasno
7°C
Ne 26.11.
Skorojasno
4°C
Sponzorované odkazy:
Camping am Golfpark Metzenhof (Kronstorf):
Je to pouze místo pro obytná auta nebo karavany. Stanovat se zde nedá. Je zde 10 míst. Při použití parkoviště, jsou zdarma toalety, sprchy a koupaliště. Restaurace a hotel se nachází hned vedle a v restauraci je bezplatné Wi-Fi připojení. Tento kemp je přímo u golfového hřiště Golfpark Metzenhof. Ceny se zde pohybují okolo € 10,- za noc a auto a okolo € 4,- za osobu a noc.

Ubytování se psy je v kempu povoleno.
Adresa kempu je:
Camping am Golfpark Metzenhof
Dörfling 2
4484 Kronstorf, Rakousko

Telefon: +43 7225 73 89 10

Provozní doba kempu: od začátku března do konce listopadu

Camping am Golfpark Metzenhof - náhled zobrazení polohy kempu na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Ubytování v hotelu nebo penzionu v okolí kempu:
   Hledáte ubytování v nějakém hotelu nebo penzionu v okolí tohoto kempu? V okolí je několik míst, kde takové ubytování naleznete. Pokud Vám bude některý hotel nebo penzion z nabídky vyhovovat, můžete si ubytování ihned i rezervovat. Když seřadíme nejbližší místa s možností ubytování podle vzdáleností, tak jsou to tato místa: Kronstorf, Dietach (4 km), Hofkirchen im Traunkreis (4 km), Wolfern (7 km), Sankt Valentin (8 km) nebo Steyr (9 km).
Ubytování v okolí kempu snadno vyberete i z mapy okolí kempu. Ubytovací možnosti až do vzdálenosti asi 30 km od kempu jsou na mapě označeny ikonamy se symbolem ubytování.
Golfpark Metzenhof - video
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Booking.com
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.11.2017 11:27
Mapa stránek ...