Alpen-Caravanpark Achensee (Achenkirch) je v rakouském Tyrolsku. Kemping je na severním břehu jezera Achensee, necelé 3 km od Achenkirch. Příjezd je možný buď z Německa od Bad Tölz nebo Tegernsee a nebo z Rakouska z dálnice A12 - sjezd Wiesing. Základní informace o tomto kempu včetně jeho polohy na mapě. Nalezne zde otevírací a provozní dobu kempu, popis vybavení i další užitečné informace. Skutečně aktuální informace doporučujeme ověřit si přímo na webové stránce provozovatele kempu Alpen-Caravanpark Achensee.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Alpen-Caravanpark Achensee
Achenkirch

Informace o kempu

Alpen-Caravanpark Achensee
Schwaz (908 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Po 27.5.
Déšť
18°C
Út 28.5.
Silný déšť
14°C
St 29.5.
Silný déšť
9°C
Čt 30.5.
Déšť
13°C
Pá 31.5.
Déšť
14°C
So 1.6.
Dešťové přeháňky
15°C
Ne 2.6.
Jasno
21°C
Po 3.6.
Polojasno
26°C
Sponzorované odkazy:
Alpen-Caravanpark Achensee (Achenkirch):
Alpen Caravan Park Achensee stojí na idylickém místě přímo na břehu jezera Achensee. Kempovací místa jsou zde prostorné.V kempu je restaurace, obchod a moderní sociální zařízení. K dispozici je bezdrátový internet, elektrické přípojky, dětské hřiště, koupání je přímo v kemu, hřiště na plážový volejbal, půjčovna lodí a dobře zásobený kiosek. Můžete se zde věnovat potápění, surfování, plachtění i rybaření. V zimě je zde kluziště pro curling, přímý přístup na běžkařské trasy.

Achensee je největší jezero v Tyrolsku a má maximální hloubku 133 metrů. Oděluje od sebe horské skupiny Karwendel na západě a Rofan na východě. Kvalita vody se blíží kvalitě pitné vody. Vidět bývá až 10 m pod hladinu. Jedná se o alpské jezero a tak teplota vody bývá nízká, jen zřídka vystoupí nad 20 °C. Svojí velikostí a povětrnostními podmínkami je vhodné pro windsurfing.

V kempu je možné i zimní kempování a je zde WiFi internetové připojení. Ubytování se psy je v kempu povoleno.
Adresa kempu je:
Alpen-Caravanpark Achensee
Achenkirch 17
6215 Achenkirch, Rakousko

Telefon: +43 5246 6239 nebo +43 664 3909024

Provozní doba kempu: otevřeno je celoročně

Alpen-Caravanpark Achensee náhled polohy kempu:
Alpen-Caravanpark Achensee - náhled zobrazení polohy kempu na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Ubytování v hotelu nebo penzionu v okolí kempu:
   Hledáte ubytování v nějakém hotelu nebo penzionu v okolí tohoto kempu? V okolí je několik míst, kde takové ubytování naleznete. Pokud Vám bude některý hotel nebo penzion z nabídky vyhovovat, můžete si ubytování ihned i rezervovat. Když seřadíme nejbližší místa s možností ubytování podle vzdáleností, tak jsou to tato místa: Achenkirch (3 km), Pertisau (7 km), Steinberg am Rofan (7 km), Maurach (9 km), Eben am Achensee (10 km), Erlach (12 km), Wiesing (13 km), Grünsbach (13 km) nebo Jenbach (13 km).
Ubytování v okolí kempu snadno vyberete i z mapy okolí kempu. Ubytovací možnosti až do vzdálenosti asi 30 km od kempu jsou na mapě označeny ikonamy se symbolem ubytování.
Alpen Caravan Park Achensee - seznam videí
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Booking.com
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.5.2019 16:13
Mapa stránek ...