Úvodní stránka ubytování | Zobrazit podrobné informace o tomto ubytování |
Ubytování v Itálii, Maremma Volterra
Montecatini Val di Cecina
UPOZORNĚNÍ: Je možné, že zobrazení na mapě není přesné.
Proto si prosím pozorně přečtěte informace v popisu objektu.
Ubytování v Itálii, Maremma Volterra, Montecatini Val di Cecina:
    Dům 2-podlažní. V centru obce Montecatini Val di Cecina 15 km od centra Volterra, 45 km od centra San Gimignano, 60 km od centra Siena. V domě: s TV. Veřejné parkoviště 100 m na ulici. Potraviny, restaurace 100 m.

    5-pokojový byt 150 m2 ve 1. patře, úplně renovovaný, pěkné a starožitné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna. 3x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1x lůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar), otevřený krb, TV-satelit a video. Vstup na balkon. Sprcha/bidet/WC. Topení (extra). Velká terasa. Zahradní nábytek, gril. Panoramatický výhled na krajinu a na město. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 3 let. Pozor prosím: povolen jen pes malého vzrůstu.
Podrobné informace o tomto ubytování v Itálii naleznete zde ...
Úvodní stránku nabídky ubytování naleznete zde ...
Výběr z naší nabídky ubytování:
Dovolená u moře
ve Španělsku
Casa al canal: Komfortní dům 2-podlažní, renovovaný v roce 2004. Ve čtvrti Francoli 2 km od centra Empuriabrava, 2 km od moře, 2 km plaz, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: pozemek, bazén hranatý (8 x 4 m, 01.05.-30.10.) s vnitřními schůdky. Pergola (10 m2), zahradní nábytek. Parkovací místo, garáž. Supermarket 500 m, obchodní centrum 1 km, restaurace, bar 300 m, autobusová zastávka 2 km, nádraží 'de Figueres' 12 km, písečná pláž 2 km, zátoka ke koupání 8 km. Sportovní přístav 5 km, golfové hřiště 12 km, tenis 1 km, minigolf 1 km, jízdárna 2 km.
Apartmány
v Itálii
3-pokojový byt 57 m2 ve 2. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Topení. Balkon 12 m2. Zahradní nábytek. Výhled na jezero. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
5 bytů s krásným výhledem na jezero Molveno a na kopce oblasti Brenta. Skibus cca 150 m. Lanové dráhy a vleky oblasti Paganella a Andalo cca 5 km. K bytu IT3660.100.1 patří 2 nezastřešená parkovací místa. Malá rezidence. V obci 300 m od centra Molveno, klidná, slunná poloha, 850 m od jezera. Společné: dětské hřiště. V domě: lyžárna, prádelna (společné). Cesta se schodištěm k domu. Parkovací místo, společné garáže. Obchod, potraviny, restaurace 300 m. Visutá lanovka 150 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Apartmány u moře
v Chorvatsku
Pěkný, útulný dům s terasami. Ve čtvrti Medvinjak, mimo obec, 1.2 km od centra Korcula, klidná poloha ve svahu, 40 m od moře. Společné: zahrada s květinami. Terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 300 m, restaurace 500 m, oblázková pláž, skalnatá pláž 40 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Dovolená
v Polsku
3-pokojový byt 55 m2 ve 1. patře, jednoduché zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x pohovka pro 2 osoby. Kuchyně (2 plotýnky), jídelní stůl. Koupelna/bidet/WC. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Chata 2-podlažní. 4 byty v domě. V obci, 5 km od centra, klidná, slunná, vyvýšená poloha. Společné: malá zahrada 150 m2 (oplocená). V domě: whirlpool (extra), lyžárna, ústřední topení, pračka (společné). Parkovací místo na pozemku. Potraviny 50 m, autobusová zastávka 200 m, nádraží 5 km, koupaliště 3 km, krytý bazén 3.5 km, termální bazén 6.5 km. Vlek 1.5 km, lyžařské sjezdovky 1.5 km, lyžařská škola 1.5 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Pozor: Jacuzzi se nachází venku a můž být využíváno pouze od dubna do října.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 11.2.2012