Úvodní stránka ubytování | Zobrazit podrobné informace o tomto ubytování |
Ubytování v Itálii, Florencie a okolí
Vinci
UPOZORNĚNÍ: Je možné, že zobrazení na mapě není přesné.
Proto si prosím pozorně přečtěte informace v popisu objektu.
Ubytování v Itálii, Florencie a okolí, Vinci:
    Historický dům z 19. století, známý jako 'Villa dell'Americana' pod dohledem 'Sovrintendenza dei Beni Culkturali Architettonici'. 4 byty jsou v k vile přistavěné části domu s vlastními vchody. Majitelě obývaji vilu. Bazén s panoramatickým výhledem nepravidelného tvaru. V zahradě je takéještě malý vysvěcený kostel. Zařízení je obklopené olivovými háji. Venkovský dům 'Villa Papiano', renovovaný 7 km od centra Vinci, 18 km od centra Empoli, 50 km od centra Firenze, na kopci. Společné: bazén (90 m2, 15.05.-16.10.). Venkovní sprcha. Zahradní nábytek. V domě: pračka (společné). Úklid na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu. Obchod 1 km, nádraží 'Empoli o Pistoia' 18 km, tenis 6 km, jízdárna 20 km, golfové hřiště 18 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem.

    2-pokojový byt 45 m2 ve 1. patře: obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/bidet/WC. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Podrobné informace o tomto ubytování v Itálii naleznete zde ...
Úvodní stránku nabídky ubytování naleznete zde ...
Výběr z naší nabídky ubytování:
Apartmány u moře
v Chorvatsku
2-pokojový byt 25 m2 ve 2. patře: jídelna. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC.
Bytový dům 'Ljubica', ve čtvrti Punta, 500 m od centra, klidná, slunná poloha, 300 m od moře, 300 m plaz. Parkovací místo u domu. Potraviny 100 m, restaurace 200 m, oblázková pláž 300 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Dovolená
v Rakousku
1-pokojový byt 33 m2, v přízemí, útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x dvoulůžko, kabelová TV a rádio, vstup na zahradu. Kuchyně (2 plotýnky), jídelní stůl. Sprcha/WC. Lehátka (2x). Pěkný výhled na hory. K dispozici: dětská postýlka. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Fulpmes: Útulný bytový dům, renovovaný v roce 2001, ve čtvrti Medraz, 1.5 km od centra, slunná poloha ve svahu. Společné: pozemek (oplocený), louka k odpočinku. V domě: sauna (extra), fitness, solárium (extra). Lyžárna, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). Snídaně na vyžádání. Parkovací místo u domu. Potraviny, restaurace 50 m, zastávka ski-busu 10 m, koupaliště 3 km, krytý bazén 3 km, tenis 300 m, jízdárna 200 m, visutá lanovka 3 km, vlek 3 km, lyžařská škola 3 km, běžkařské stopy 300 m. Pozor prosím: hlavní silnice v blízkosti. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Ubytování u moře
ve Francii
1-pokojový byt 21 m2 ve 4. patře, jihozápadní orientace: zkosený obývací pokoj/jídelna, TV a DVD. Nika, 1x francouzské lůžko. Kuchyně (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Pěkný výhled na moře.
Rezidence 'Horizon Marin', 5 podlažní, v obci 900 m od centra Cabourg, 30 m od moře. V rekreačním zařízení: výtah. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod 900 m, supermarket 1.5 km, restaurace 900 m, písečná pláž 50 m, sportovní centrum 100 m.
Ubytování
v Polsku
4-pokojový-byt, 110 m2, na dvou poschodích. Přizemí: obyvací pokoj vedoucí do jídelny, 28 m2, s východem na terasu, krbem a TV a pohovkou pro dva. Kuchyně (sporák) s odděleným východem na terasu. Koupelna/WC. Pračka v garáži. V poschodí: obývací pokoj, 28 m2, s pohovkou pro dva a TV. 1 pokoj, 17 m2, s pohovkou pro dva a jedním lůžkem. 1 jednolůžkový pokoj, 13 m2. Přízemí (oddělený vchod).
Samostatně sxtojící ekol.ogický dům ze sosnových dřevěných trámů.Hliuboká, přímo k r!ece vedoucí propastní cesta ( rekreační dům, 200 m od řeky. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'400 m2 (oplocený), zahrada s trávníkem, květinami a stromy. Zahradní nábytek, gril. Parkovací místo u domu, garáž. Potraviny 300 m, restaurace 700 m, autobusová zastávka 500 m, krytý bazén 4 km, jízdárna 6 km.
  © 1996 - 2009, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 5.7.2009