Úvodní stránka ubytování | Zobrazit podrobné informace o tomto ubytování |
Ubytování v Itálii, Florencie a okolí
Reggello
UPOZORNĚNÍ: Je možné, že zobrazení na mapě není přesné.
Proto si prosím pozorně přečtěte informace v popisu objektu.
Ubytování v Itálii, Florencie a okolí, Reggello:
    6 km od Reggello: Selská usedlost 'Antico Borgo La Torre Agriturismo'. 6 km od centra Reggello, 27 km od centra Firenze, klidná, slunná poloha, v zeleni. Společné: pozemek 32 ha s rostlinami a stromy, prírodní zahrada, bazén (20 x 6 m, hloubka 105 - 170 cm, 28.05.-01.10.) s mořskou vodou a vnitřními schůdky. Venkovní sprcha. Příjezd vede až k objektu (600 m přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Obchod 3 km, potraviny 400 m, supermarket 3 km, restaurace 2 km, autobusová zastávka 200 m, nádraží 'Figline Valdarno' 3 km. Pozor prosím: auto doporučeno. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Bývalý statek s dobrou výchozí polohou pro návštěvu uměleckých měst Toskánska. Sestává ze dvou hlavních budov, stodoly z 18. století a několika budov vedlejších, které slouží zemědělským účelům. 7 z 10 bytů obou hlavních budov jsou pronajímány rekreačním hostům. Na cestách v teré=nu možno podnikat uklidňující vycházky a přitom objevovat divoká zvířata.Malý soukromý rybník. Společné malé zařízené místo. Možnostzakoupení vína, oleje a jiných výrobků u majitele. Pomoc v domácnosti a úklidová služba na přání (extra). Do bazénu přístup s koupací čepicí.

    3-pokojový byt 120 m2 ve 1. patře, jednoduché zařízení: obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb a kabelová TV. 1x pokoj, 3x lůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/bidet/WC. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Plynové topení. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 3 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: povolen jen pes malého vzrůstu.
Podrobné informace o tomto ubytování v Itálii naleznete zde ...
Úvodní stránku nabídky ubytování naleznete zde ...
Výběr z naší nabídky ubytování:
Dovolená u moře
ve Španělsku
Velmi pěkný, útulný statek 2-podlažní, rok výstavby 1997. Mimo obec, 3 km od centra Rincón de la Victoria, klidná, slunná poloha na kopci, 2 km od moře, jižní orientace. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 5'000 m2, zahrada s trávníkem a rostlinami, bazén (10 x 5 m, 01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha. Zahradní nábytek, gril. V domě: whirlpool. Úklid na vyžádání (extra). Pomoc v domácnosti na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu. Potraviny 2 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 1 km, písečná pláž 2 km. Golfové hřiště (18 jamek 1.5 km, jízdárna 500 m.
Dovolená
ve Švýcarsku
1-pokojový byt 20 m2 ve 3. patře, severní orientace: obývací pokoj, 2x lůžko, jídelní stůl a kabelová TV. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Koupelna/WC. Balkon. Výhled na hory. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Rezidence 'Christal'. V obci, 200 m od centra. V domě: výtah. Společné garáže (extra), veřejné parkoviště. Obchod, restaurace 100 m. Lanová dráha 100 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. K dispozici: Skříň na lyže.
Dovolená u moře
v Itálii
'Mare Azzurro', 3-pokojový dům na 2 podlažích, účelné, komfortní, pěkné a útulné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna, TV, video, CD a stereo přehrávač. Vstup na terasu. Kuchyně (5 plotýnky, trouba, mraznička), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko. Vstup na terasu. Koupelna/bidet/WC. 2x balkon, terasa. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Pěkný panoramatický výhled na moře, do zahrady, na krajinu a na město. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů.
Nerano 10 km od Sorrento: Pěkný, útulný dům, obklopen stromy. V obci, klidná, slunná poloha, 1 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: terasa, zahradní nábytek, gril. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod, bar, kavárna 30 m, nádraží 'SORRENTO' 10 km, oblázková pláž 1 km.
Apartmány
v Nizozemí
Zaandam 15 km od Amsterdam: Pěkný bytový dům 'Hazepad'. V obci, 500 m od centra, v obytné čtvrti, přímo u kanálu. V domě: výtah. Supermarket 400 m, obchodní centrum 800 m, restaurace, kavárna 500 m, nádraží 'Zaandam' 2 km, atrakce v blízkosti: Zaanse Schans Museum 10 km.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 11.2.2012