Úvodní stránka ubytování | Zobrazit podrobné informace o tomto ubytování |
Ubytování v Itálii, Chianti
Ginestra Fiorentina
UPOZORNĚNÍ: Je možné, že zobrazení na mapě není přesné.
Proto si prosím pozorně přečtěte informace v popisu objektu.
Ubytování v Itálii, Chianti, Ginestra Fiorentina:
    1 km od Ginestra Fiorentina: V hlavní budově tohoto 28 ha statku s vinicemi a olivovými háji, 1 km od Ginestra Fiorentina, v němž bydlí i majitelé, je ještě jeden byt naší nabídky. Další dva vznikly restaurováním vedlejší budovy, vzdálené jen několik metrů od hlavní budovy. Všechny byty byly restaurovány s velkou péčí, každý s vlastním stylem. Všechny se SAT-TV, telefonem, myčkou a pračkou. Hostům je k dispozici velké tenisové hřistě (v noci osvětlené, s umělým povrchem), bazén v 5000 m2 zahradě se starými stromy. K tomu ještě další bazén (14 x 8 m) na přilehlém pozemku, jezdectví a sauna (nutné lékařské osvědčení). Na požádání kursy vaření, středověké večeře a ochutnávka vína. Dům v blízkosti rychlosilnice spojující Florencii (28 km) s Pizou a Livornem, která je vedena níže ležícím údolím. Klimatizace (extra dle spotřeby). Venkovský statek 'Villa Martorelli'. Společné: zahrada (oplocená), bazén (6 x 12 m, 01.05.-25.09.). Venkovní sprcha. Tenis, osvětlený (extra). Parkovací místo u domu. Obchod 800 m, autobusová zastávka 2 km, nádraží 'Montelupo Fiorentino' 10 km, jízdárna 10 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.

    3-pokojový byt 80 m2, ve zvýšeném přízemí: 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky, myčka), TV-satelit. Sprcha/bidet/WC. K dispozici: pračka. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Podrobné informace o tomto ubytování v Itálii naleznete zde ...
Úvodní stránku nabídky ubytování naleznete zde ...
Výběr z naší nabídky ubytování:
Dovolená u moře
v Řecku
Keramies, 5 km od Argostoli: Malá, útulná rezidence je ideální pro pobyt s dětmi. 'Linardatos Apartments', klidná, slunná poloha, ve vedlejší ulici. Společné: zahrada 50 m2, bazén (7 x 14 m, 01.05.-30.09.). Venkovní sprcha. Terasa (50 m2), zahradní nábytek, grilovací kout. V domě: recepce, bar. Pračka (společné). Týdenní výměna prádla. Úklid 2x týdně. Parkovací místo na pozemku. Obchod 200 m, supermarket 5 km, restaurace 300 m, oblázková pláž 4 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Majitel objektu bydlí ve stejném domě.
Ubytování
v Polsku
3-pokojový dům 67 m2 na 2 podlažích, komfortní a pěkné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb a TV, vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba). Koupelna/WC. V horním patře: 1x pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj, 2x pohovka pro 2 osoby, vstup na balkon. Sprcha/WC. Balkon 3 m2. Terasa 12 m2. Gril (zahradní gril mobilní). Pěkný výhled na hory. K dispozici: pračka. Parkování (2 auta) u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt. El. a krbové vytápění (dřevo extra).
Nový, pěkný, komfortní rodinný dům'Sarnia Skalka', rok výstavby 2004, klidná, slunná poloha. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 500 m2 (oplocený), zahrada. Zahradní nábytek, gril. V domě: pračka. Parkovací místo na pozemku. Obchod 350 m, restaurace 1 km, autobusová zastávka 400 m, vlek 500 m, sedačková lanovka 2.6 km.
Dovolená u moře
v USA
Miami Beach North: Tato rekreační rezidence je v prestižní oblasti Sunny Isles, v Northern Miami Beach, méně než půlhodina autem od známé South Beach a Fort Lauderdale velká, moderní rezidence, přímo u pláže. Společné: bazén vyhřívaný (01.01.-31.12.) c vnitřními schůdky. Dětské brouzdaliště. V domě: recepce, restaurace, bar, společenská místnost, fitness. Výtah. Parkovací místo (extra), veřejné parkoviště 75 m. Potraviny 1 km, supermarket 1 km, restaurace 2 km, golfové hřiště 3 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Program aktivit: jacuzzi, soukromé místo k rybolovu, 2 noční kluby/bary. Lázeňská taxa: USD 10,-/den, k zaplacení na místě.,Pozor: stavební práce (téměř hotové) vedle rezidence.,Cestovat a šetřit: od 04. 09. 2007 do 04. 10. 2007 - 10 % sleva na objekt U3415/100M a 6 % na objekt U3415/105M. Sleva pro krátkodobé pobyty.
Dovolená
v Rakousku
Saualpe: Pečovaný rekreační-dům v turistickém ráji Saualpe, 1050 m n.m., na severní, velice slunné straně, vysoko nad údolim Lavanttal, v oblasti Wolfsberg útulný dům 'Schönhart', ve čtvrti Reisberg 10 km od centra St Margarethen, 15 km od centra St Stefan, 15 km od centra Wolfsberg, samostatně stojící, klidná, slunná poloha, přímo u lesa, v zeleni, u golfového hřiště, jihovýchodní orientace. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 400 m2 (oplocený), louka k odpočinku. Zahradní sezení, zahradní nábytek, gril. Příjezd vede až k objektu (v zimě nutné sněhové řetězy). Parkovací místo u domu. Potraviny 10 km, restaurace 30 m, autobusová zastávka 10 m, koupaliště 15 km, tenis 15 km, lanová dráha 20 km, golfové hřiště 15 km. V případě že si přivezete 2 domácí zvířata je nutné na místě uhradit paušál za úklid Euro 40,-. Překrásná turistická oblast přímo před domem. Statek s možností jezdectví pouze 30 m. V domě majitele lze za poplatek použít saunu a parní lázeň.
  © 1996 - 2009, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 4.7.2009