Úvodní stránka ubytování |
Ubytování
Litujeme, ale požadovaný objekt nebyl nalezen.
Pravděpodobně byl tento apartmán již vyřazen z naší aktuální nabídky ubytování.
Zde si můžete vybrat jiný objekt z naší aktuální nabídky ubytování ...




Úvodní stránku nabídky ubytování naleznete zde ...
Výběr z naší nabídky ubytování:
Ubytování u moře
v Chorvatsku
Třígenerační dům. V obci, klidná, slunná poloha, přímo u moře. Společné: terasa (20 m2), zahradní nábytek, ohniště, parkovací místo u domu. Obchod 300 m, restaurace 200 m, oblázková pláž 70 m, kamenitá pláž, skalnatá pláž 20 m. Tenis 3 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Ubytování
v Rakousku
Schruns: Útulný dvougenerační dům 'Zamang'. 1.5 km od centra, slunná poloha, 900 m od sjezdovek. Společné: zahrada 300 m2 s trávníkem a rostlinami, louka k odpočinku. Terasa. V domě: odkládací místnost na kola, ústřední topení. Parkovací místo. Potraviny, restaurace 500 m, koupaliště 1 km, krytý bazén 5 km. Golfové hřiště 500 m, tenis 1.5 km, jízdárna 1 km, kabinková lanovka 900 m, zastávka ski-busu 500 m, lyžařská škola 900 m, běžkařské stopy 500 m, kluziště 1.5 km. Atrakce v blízkosti: Aquarena 5 km, Val Blu 10 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Zamangbahn 900 m.
Ubytování u moře
v USA
3-pokojový byt 80 m2, pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a kabelová TV. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (180 cm), sprcha/WC. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. Klimatizace. Malý balkon. Výhled na moře. K dispozici: pračka, sušička, telefon, žehlička, vysoušeč vlasů.
Poloha přímo u Atlantiku, na pozemku velkém 24 ha, chráněném manglovníkovým lesem. Komplex se 6 budovami a celkem 140 byty se nachází na udržovaném pozemku s palmami a tropickými rostlinami velká, moderní rekreační osada, ideální pro pobyt s dětmi. 'Ocean Pointe Suites at Key Largo'. Ve čtvrti Tavernier, 7 km od centra Key Largo, klidná, slunná poloha, přímo u moře. Společné: bazén vyhřívaný (01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Soukromá pláž. Tenis (2 x tvrdý povrch), osvětlený, gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, whirlpool, výtah. Výměna povlečení 1x týdně. Úklid na vyžádání (extra). Parkovací místo. Supermarket 3 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Baby-výbava (extra). Zařízení je v noci střeženo. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Pobřežní promenáda. Přístav jachet. Velký bazén (olympijské rozměry). Plážový volejbal. Místo pro picknick. Zdarma: malý snídaňnový bufet, ranní servis v kavárně vis-a-vis. Zajímavá mišta v blízkosti: John Pennekamp podvodní národní park, divadlo 'Sea Marine Park', Divadlo 'Rain Barrel Artists Colony'. Rybolov, jízdy na člunu, potápění s přistroji či jen 'tak' se šnorchlem, surfování, lyžování. Restaurace, obchody dosažítelné v několika minutách.
Apartmány
na Slovensku
Pěkná, útulná, komfortní chata. Nad Zavadou 10 km od centra Levoci, na kraji obce, na kopci, 500 m od sjezdovek. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 500 m2 s květinami a stromy. Terasa (8 m2), zahradní nábytek. Příjezd vede až k objektu. Obchod 10 km, restaurace 10 km, autobusová zastávka 150 m. Vlek 500 m. Zahradní sezení pod pergolou, 20 m2, otevřený venkovní krb. Houpačka. Krásný výhled na Tatry. Rekreační dům se nachází 900 m n.m.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 9.2.2012