Úvodní stránka ubytování | Zobrazit podrobné informace o tomto ubytování |
Ubytování v Itálii, Naples & Sorrentino Peninsula
Massa Lubrense
UPOZORNĚNÍ: Je možné, že zobrazení na mapě není přesné.
Proto si prosím pozorně přečtěte informace v popisu objektu.
Ubytování v Itálii, Naples & Sorrentino Peninsula, Massa Lubrense:
    Nerano 10 km od Sorrento: Pěkný, útulný dům, obklopen stromy. V obci, klidná, slunná poloha, 1 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: terasa, zahradní nábytek, gril. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod, bar, kavárna 30 m, nádraží 'SORRENTO' 10 km, oblázková pláž 1 km.

    'Mare Azzurro', 3-pokojový dům na 2 podlažích, účelné, komfortní, pěkné a útulné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna, TV, video, CD a stereo přehrávač. Vstup na terasu. Kuchyně (5 plotýnky, trouba, mraznička), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko. Vstup na terasu. Koupelna/bidet/WC. 2x balkon, terasa. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Pěkný panoramatický výhled na moře, do zahrady, na krajinu a na město. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů.
Podrobné informace o tomto ubytování v Itálii naleznete zde ...
Úvodní stránku nabídky ubytování naleznete zde ...
Výběr z naší nabídky ubytování:
Dovolená u moře
v Chorvatsku
2-pokojový byt 35 m2 ve 2. patře, pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Koupelna/WC. E-topení. Terasa 6 m2, krytá. Zahradní nábytek.
Bytový dům. 200 m od centra, vyvýšená poloha, 200 m od moře. Společné: terasa (40 m2), zahradní nábytek, gril. V domě: recepce. Úklid na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 200 m, restaurace 150 m, písečná pláž 1.5 km, skalnatá pláž 350 m. Minibus k písčité pláži zdarma. Více-bytový dům je vedle více-bytového domu 'Vrboska ZG 2'.
Apartmány
v Německu
Rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. 'Cuxland Ferienpark'. Ve čtvrti Neufeld 6 km od centra Dorum, 800 m od moře. Společné: tenis (extra). V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, sauna (extra), možnosti nákupu, butik, pračka, sušička (společné, extra). Snídaně na vyžádání. Parkovací místo. Nádraží 'Dorum' 6 km, travnatá pláž 800 m. Tenisová hala 6 km, jízdárna 25 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. Moderní rekreační zařízení, které je přímo za hrází, disponuje nákupní pasáží 'Cuxland-Deichpassage' , klubem pro mládež 'Coole Krabbe', restaurací, pivnicí, plážovým butikem a trhem s potravinami. V hotelu Cuxland se k dispozici recepce, restaurace a obchod se suvenýry. Aktivity pro děti a pro volný čas (některé za poplatek): stolní fotbal, šipky, vzdušný hokej, stolní tenis, hradí domek pro děti přímo na hrázi, animátorské programy, řemeslné a hrací koutky, dětská diskotéka, půjčovna kol a výlety do národního parku Wattenmeer. Rekreační apartmány jsou individuálně zařízené podle jedinečného vkusu majitele. Snídaňový bufet za EUR 7.90/dospělý/den, EUR 4.90/dítě (3-9 let)/den.
3-pokojový dům 68 m2 na 2 podlažích, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. Kuchyňský kout (trouba, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. E-topení. Terasa. Zahradní nábytek, odkládací místnost. K dispozici: telefon, vysoká stolička pro děti. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. 2 volně umístitelné přistýlky (rekreační domy jsou vhodné pro 4-6 osob). Přípitek na přivítanou, transport (po předchozí domluvě) pro příjezd a odjezd z a na nádraží Dorum, 1 hodina tenisu, sauna nebo minigof na týdenní pobyt v ceně. Na přání je zdarma možné přichystat (1x na pobyt, po předchozí domluvě) ohřívač lahví, dětská vanička, dětská ohrádka, vozík, pojistky zásuvek, dětské WC-sedátko, kočárek a nosič. Akce pro mladé rodiny: dětská postýlka a vysoká židlička jsou v ceně pronájmu (nutno předchozí rezervace) při příjezdu již nachystáno v rekreačním domě.
Apartmány u moře
ve Španělsku
Casa al canal: Komfortní dům 2-podlažní, renovovaný v roce 2004. Ve čtvrti Francoli 2 km od centra Empuriabrava, 2 km od moře, 2 km plaz, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: pozemek, bazén hranatý (8 x 4 m, 01.05.-30.10.) s vnitřními schůdky. Pergola (10 m2), zahradní nábytek. Parkovací místo, garáž. Supermarket 500 m, obchodní centrum 1 km, restaurace, bar 300 m, autobusová zastávka 2 km, nádraží 'de Figueres' 12 km, písečná pláž 2 km, zátoka ke koupání 8 km. Sportovní přístav 5 km, golfové hřiště 12 km, tenis 1 km, minigolf 1 km, jízdárna 2 km.
Dovolená
v České republice
Bytový dům, rok výstavby 1997. Nad Harrachov. V domě: odkládací místnost na kola, lyžárna, ústřední topení. Parkovací místo u domu. Potraviny 300 m, restaurace 100 m, autobusová zastávka 300 m, koupaliště 1 km, krytý bazén 200 m. Tenis 100 m, vlek 500 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 6.2.2012