Společná noclehárna (lager, matrazenlager) na horské chatě v Alpách může vypadat nějak takto. Na fotografiích jsou ukázky společných nocleháren, ve kterých se můžete ubytovat na většině vysokohorských chat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Společná noclehárna v horské chatě

(lager, matrazenlager)

Společná noclehárna (lager, matrazenlager) na horské chatěTakto nějak může vypadat společná noclehárna (lager, matrazenlager) na horské chatě
Na horské chatě v Alpách se většinou můžete ubytovat v pokoji nebo ve společné noclehárně. Ubytování ve společné noclehárně je levnější než ubytování v pokoji. Společné noclehárny (lagery) bývají pro více osob a pro každého nocležníka je k dispozici jen postel s dvěma dekami a polštářek. Většinou je v lageru místo pro batoh, nějaká polička a pár háčků na zdi na pověšení oblečení. Místnost slouží jen k přespání, na nic jiného zde místo není. Umývárny a záchody jsou společné. Zpravidla bývá v lageru dostatek dalších dek na přikrytí. Deky nejsou určené přímo na přikrytí. Musíte mít s sebou vlastní spacák, nebo alespoň obal na spacák (povlak). Takový obal si můžete na chatách i koupit. Nejlepší je brát si s sebou do hor pytel ušitý z lehké tenké látky, do kterého si vlezete a pak už se přikryjete dekami. Deky mají na jednom svém konci označení 'FUSSENDE' - to je spodní konec deky, který slouží pro přikrytí nohou.
fussende
Více informací o způsobu ubytování na horských chatách naleznete v článku
Sponzorované odkazy:
Společná noclehárna (lager, matrazenlager) na horské chatěSpolečná noclehárna (lager, matrazenlager) na horské chatě
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.10.2019 08:28
Mapa stránek ...