Ubytování ve Švýcarsku, Lausanne (Ženevské jezero) v apartmánu 'Chemin du Plan 23'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Chemin du Plan 23, Lausanne
★★★

Švýcarsko, Ženevské jezero, Lausanne

Švýcarsko, Ženevské jezero, Lausanne
Číslo objektu: CH1000.450.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch1000_450_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 22.564,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 75 m2, v přízemí. Prostorné a světlé, pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj s kabelová TV a plochá obrazovka. Vstup na balkon, jižní orientace. Jídelna s jídelní stůl. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 2x vysunovací lůžko (2 x 90 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, raclette gril fondue set (sýrové fondue)). Koupelna/WC. Malý balkon 5 m2. Balkónový nábytek. Nádherný výhled na jezero, na hory a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Informace o domě (rezidenci)
Belmont-sur-Lausanne 6 km od Lausanne: Útulný, samostatný dvougenerační dům 'Chemin du Plan 23', 2-podlažní, rok výstavby 1950, renovovaný v roce 2010, obklopen stromy. V obci, klidná, slunná, vyvýšená poloha v obytné čtvrti, ve slepé ulici, jižní orientace. V domě: pračka, sušička (společné). Příkrý příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Potraviny 600 m, supermarket 1.5 km, restaurace 500 m, nádraží 'La Conversion' 500 m. Atrakce v blízkosti: Lausanne 6 km, Château-de-Chillon, Veytaux 30 km, Swiss Vapeur Parc, Le Bouveret 39 km, Genf-Gen?ve 71 km. Známá jezera v okolí: Lac Leman. Pozor prosím: majitel objektu bydlí ve stejném domě.
Rezervace
Ubytování ve Švýcarsku, Lausanne:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 400 m n.m.
Známé město s 160'000 obyvatel přímo u jezera Genfersee, ve svahu, 60 km severo-východně od Genf. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, fitness-centrum. Lousanne je olympijské hlavní město. V Ouchy (na jezeře) je známé olympijské museum. Ouchy s centrem spojuje místní lanovka.
informace pro letní ubytování
Pláž. Aquapark 'Aqua Splash, Renens', 4 km. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis, squash, golfové hřiště 18 jamek. Minigolf. Rajtování. Fitnessparcour. Rybaření. Paragliding. 50 km turistické cesty. 30 km cyklistické cesty, 15 km cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště.
informace pro zimní ubytování
Umělé kluziště, curling.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.4.2019 02:47
Mapa stránek ...