Ubytování ve Švýcarsku, Trogen (Východní Švýcarsko) v apartmánu 'Waldheim-Baschloch'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje(oba pokoje slouží i jako ložnice). V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Waldheim-Baschloch, Trogen
★★★

Švýcarsko, Východní Švýcarsko, Trogen

Švýcarsko, Východní Švýcarsko, Trogen
Číslo objektu: CH9043.100.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch9043_100_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje
(oba pokoje slouží i jako ložnice)
Nájemní cena za ubytování od 18.117,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 80 m2, v přízemí. Účelné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka). Nika s 1x dvoulůžko. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní stůl. Koupelna/sprcha/WC. Zahradní sezení. Pěkný výhled na krajinu a na les. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Trogen AR 10 km od St.Gallen: Útulný, komfortní dvougenerační dům, ideální pro pobyt s dětmi. 'Waldheim-Baschloch', rok výstavby 1992, obklopen loukami a poli. Mimo obec, 4 km od centra, samostatně stojící, klidná, slunná poloha, 10 m od potoka, ve slepé ulici, v zeleni. Společné: pozemek, zahrada. Ping-pong. K dispozici pouze pro Vás: gril. V domě: odkládací místnost na kola, lyžárna, ústřední topení, pračka, sušička (společné). Příjezd vede až k objektu (200 m přírodní cesta). V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo u domu, garáž. Obchod 4 km, autobusová zastávka 1.5 km, nádraží 'Trogen' 5 km, koupaliště 4 km, krytý bazén 7 km. Sáňkařská dráha 500 m. Pozor prosím: auto doporučeno. Objekt se nachází vedle pastviny (slyšitelné zvonky)-.
Rezervace
Ubytování ve Švýcarsku, Trogen:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Idylická vesnice, v pěkném prostředí, 10 km jiho-východně od St.Gallen. V obci: potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, restaurace.
informace pro letní ubytování
Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 00:07
Mapa stránek ...