Ubytování ve Švýcarsku, Elm (Východní Švýcarsko) v apartmánu 'Untertal'. Toto ubytování je pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Untertal, Elm
★★★

Švýcarsko, Východní Švýcarsko, Elm

Švýcarsko, Východní Švýcarsko, Elm
Číslo objektu: CH8767.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch8767_100_1/
Ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 20.447,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 90 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna 30 m2 s jídelní stůl, TV-satelit, rádio a CD. 1x pokoj 12 m2 s 1x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba). Sprcha/WC. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Informace o domě (rezidenci)
Chata 'Untertal', 3-podlažní, renovovaný. Ve čtvrti Untertal, na kraji obce, klidná, slunná poloha. Společné: louka k odpočinku. Zahradní sezení, zahradní nábytek, gril. V domě: ústřední topení, pračka (společné, extra). Příjezd vede až k objektu. Supermarket 500 m, restaurace 300 m, půjčovna jízdních kol 500 m, autobusová zastávka 300 m. Tenis 300 m, lanová dráha 1.2 km, lyžařské sjezdovky 300 m, běžkařské stopy 100 m. Pozor prosím: majitel objektu bydlí ve stejném domě. S kartou pro hosty je v letním období zahrnuto: 4 lanovky, veřejná doprava, bazény ve Schwanden a Schwändi.
Rezervace
Ubytování ve Švýcarsku, Elm:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 750 - 2.105 m n.m.
Až na zadním okraji údolí Senftal leží obec Elm, vesnice, v kotlině, 15 km od Schwanden, 21 km od Glarus. Veškeré služby, Glarus, 20 - 21 km. V obci: potraviny, pekařství, boutique, banka, restaurace, krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže. Další možnosti nákupu a zábavy, 15 - 21 km.
informace pro letní ubytování
Bazén 15 km. Tenis (2x venkovní kurt). 1x lanová dráha, 100 km turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole. Nordic-walking. Trottinett. Hala se šplhací stěnou. Kuželna. 'Alpamare' v Pfäffikon, 57 km.
informace pro zimní ubytování
Počet přepravních zařízení: 6x celkem. Celkem 40 km lyžařské sjezdovky, sněhový park. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 14 km (7 km osvětlených), lyžařské turistické trasy, zimní turistické cesty. 2x sáňkařské dráhy, osvětlení částečné (délka 4 km).
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 19:21
Mapa stránek ...