Ubytování ve Švýcarsku, Urmein (Viamala Surses Albulatal) v rekreačním domě 'Superior Aclas Maiensäss Resort'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Švýcarsku
v rekreačním domě Superior Aclas Maiensäss Resort, Urmein
★★★★

Švýcarsko, Viamala Surses Albulatal, Urmein

Švýcarsko, Viamala Surses Albulatal, Urmein
Číslo objektu: CH7428.5.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch7428_5_2/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 16.465,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Maiensäss Superior', 3-pokojová chata 58 m2, jihovýchodní orientace. Komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 200 cm), krbová kamna a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Nespresso) extra). Sprcha, WC zvlášť. E-topení, topení dřevem. Terasa, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na hory, do údolí a na krajinu. K dispozici: sejf, vysoká stolička pro děti. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování u domu. 2 domácí zvířata (psi) povolena. Palivové dříví (podle potřeby/navíc).
Informace o domě (rezidenci)
Oberurmein 10 km od Thusis: Útulná rekreační obec, ideální pro pobyt s dětmi. 'Superior Aclas Maiensäss Resort', 1'580 m n.m., rok výstavby 2015, obklopen loukami. Na kraji obce, klidná, slunná poloha ve svahu, 500 m od jezera, 100 m od sjezdovek, v zeleni, jihovýchodní orientace. V domě: recepce, odkládací místnost na kola, lyžárna, pračka, sušička (společné, extra). Příjezd vede až k objektu (horská cesta). Parkovací místo u domu. Potraviny 4 km, obchodní centrum 10 km, restaurace 100 m, nádraží 'Thusis' 10 km, jezero ke koupání 500 m. Vlek, lyžařské centrum, lyžařské sjezdovky, lyžařská škola, dětská lyžařská škola 100 m, sáňkařská dráha 500 m. Restaurace je v létě zavřená.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.4.2019 12:58
Mapa stránek ...