Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Azurite 5/6' - Švýcarsko (Vaudské Alpy), Villars. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 'Azurite 5/6', 4-pokojový byt 80 m2, v přízemí. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 180 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). 2x koupelna/WC. Terasa, zahrada, trávník. Výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž č. 12. Vhodné pro rodiny. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Azurite 5/6, Villars

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch1884_758_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Azurite 5/6', 4-pokojový byt 80 m2, v přízemí. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 180 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). 2x koupelna/WC. Terasa, zahrada, trávník. Výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž č. 12. Vhodné pro rodiny.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.3.2018 13:47
Mapa stránek ...