Ubytování ve Švýcarsku, Rougemont (Vaudské Alpy) v apartmánu 'La Puce, Chalet'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu La Puce, Chalet, Rougemont
★★★

Švýcarsko, Vaudské Alpy, Rougemont

Švýcarsko, Vaudské Alpy, Rougemont
Číslo objektu: CH1659.607.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch1659_607_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 26.467,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
Charming little chalet (65sqm), situated directly on the ski slopes of the La Videmanette in Rougemont. Idyllic, calm location. In winter you need a 4WD-car or snow chains to reach the path to the chalet. Ideal for families. Not ideal for people who depend on public transports. A parking space will be available during the winter season (December until the end of April) by the next-door house ,La Joliette'.Dining room with hi-fi system and TV (Bluewin TV, 100 channels). Simple open-plan kitchen. Shower/toilet. Little stairs lead you to the 1st floor. 1 bedroom with 2 beds (90x200), with balcony. 1 bedroom with a sofa bed (2x90x200). At your disposal: 1 folding bed. W-Lan. Baby cot (110x77cm) and highchair available.INCLUSIVE: electricity, heating, hot water, W-Lan, baby cot (110x77cm) incl. bed linen, highchair, kitchen and bathroom towels, bed linen (initial supply), final cleaning and visitor's tax. EXCLUSIVE: Parking space during the winter season CHF 10.00/day (to be paid directly to the owner). ***Pets not allowed*** ***There is a deposit fee of CHF 500.00 to pay in cash directly to the keyholder at the arrival!***
Informace o domě (rezidenci)
Array
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2019 09:36
Mapa stránek ...