Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Zur Matte B' - Švýcarsko (Valais Wallis), Zermatt. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 'Wohnungsnr. 13', 3-pokojový byt 106 m2 v 1. patře. Luxusní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s kabelová TV, rádio a DVD. Vstup na balkon, jižní orientace. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s 1x dvoulůžko (2 x 90 cm, v délce 200 cm), TV. Vstup na balkon, severní orientace. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Nespresso) extra). Koupelna/WC, sprcha/WC. Pěkný výhled na město. K dispozici: sejf. Internet (Wireless LA ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Zur Matte B, Zermatt

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch3920_230_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Wohnungsnr. 13', 3-pokojový byt 106 m2 v 1. patře. Luxusní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s kabelová TV, rádio a DVD. Vstup na balkon, jižní orientace. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s 1x dvoulůžko (2 x 90 cm, v délce 200 cm), TV. Vstup na balkon, severní orientace. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Nespresso) extra). Koupelna/WC, sprcha/WC. Pěkný výhled na město. K dispozici: sejf. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Domácí zvířata nejsou povolena. V domě se nachází více bytů k pronájmu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.10.2019 00:52
Mapa stránek ...