Ubytování ve Švýcarsku, Täsch (Valais Wallis) v apartmánu 'Castor und Pollux'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Castor und Pollux, Täsch
★★★

Švýcarsko, Valais Wallis, Täsch

Švýcarsko, Valais Wallis, Täsch
Číslo objektu: CH3918.130.6
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch3918_130_6/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 17.121,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 78 m2 v 5. patře. Zkosený obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, TV-satelit a rádio. 1x zkosený dvoulůžkový pokoj. 1x zkosený pokoj s 3x lůžko. Otevřená kuchyně u vstupu (3 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkon. Pěkný výhled na hory. Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Útulný vícegenerační dům 'Castor und Pollux', 5-podlažní. 5 km od centra Zermatt, klidná, slunná poloha, 500 m od jezera. V domě: výtah. Příjezd vede až k objektu. Veřejné kryté parkoviště 200 m. Potraviny, supermarket, restaurace 100 m. Běžkařské stopy 300 m. Pozor prosím: výtah pouze do 4. poschodí. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování ve Švýcarsku, Täsch:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 1.450 - 3.820 m n.m.
Malé předměstí od Zermatt s 850 obyvatel, 29 km jižně od Visp. V obci: supermarket, potraviny, pošta, banka, restaurace, bar, fitness-centrum. Turistická trasa Täsch-Zermatt: ca. 1 hodina.
informace pro letní ubytování
Golfové hřiště 9 jamek, Randa. Minigolf. Rajtování. Letní lyžování, Zermatt 4 km. Turistické cesty, horská turistika, horské túry.
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko Zermatt, 4 km, poloha údolní stanice 1'620 m. 2x horské dráhy, 9x lanovky, 4x kabinkové lanovky, 8x sedačkové lanovky, 10x vleky, 2x dětské vleky. 70x lyžařské sjezdovky, celkem 19.4 km (9 % lehkých, 55 % střední obtížnosti, 36 % obtížných), halfpipe. Lyžařská škola (alpské lyžování, norské lyžování), škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti od 6 let, lyžařská školka pro děti od 4 let. Bežkařské tratě celkem v délce 9 km, zimní turistické cesty 45 km. 1x sáňkařská dráha. Přírodní kluziště, umělé kluziště, curling.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 21:09
Mapa stránek ...