Ubytování ve Švýcarsku, Saas-Almagell (Valais Wallis) v apartmánu 'Channa (SAF2704)'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Channa (SAF2704), Saas-Almagell
★★★

Švýcarsko, Valais Wallis, Saas-Almagell

Švýcarsko, Valais Wallis, Saas-Almagell
Číslo objektu: CH3905.611.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch3905_611_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 26.910,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
Easy access by car and free car park in front of the house. Very family-friendly house! Close to the skilift. New for summer 2002: golf course (45 driving minutes away). Internet access.3 1/2 -room apartment, 100 square metres, on 1st or 2nd floor, with south balcony. The apartment consists of a living room with 2 foldaway beds, 2 double bedrooms, 1 separate kitchen, dining area, 1 shower/WC and 1 separate WC.Holiday taxes Summer (01.06. -31.10.): CHF 7.- for adults, CHF 3.50 for children (age 6 - 15.99) per day. Holiday taxes Winter (01.11. -31.05.): CHF 4.50 for adults, CHF 2.25 for children (age 6 - 15.99) per day. Included are: one parking space per apartment, bed linen, bath towels, kitchen cloths, electricity and other extras. Final cleaning: CHF 70.-/90.- depending on the apartment you book.
Informace o domě (rezidenci)
Array
Rezervace
Ubytování ve Švýcarsku, Saas-Almagell:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 1.672 - 2.400 m n.m.
Malá, útulná obec, vesnice, horská vesnice, vesnice, rekreační středisko, rekreační obec, letní rekreační středisko a zimní sportovní středisko s 400 obyvatel, na jihu regionu, v údolí, 4 km od Saas-Grund, 4 km od Saas-Fee, 8 km od Saas-Balen. Veškeré služby, Saas Grund, 4 km. V obci: potraviny, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, folklórní večery, konzerty, večerní zábava, krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže. K tomu: lékárna 4 km, lékař 4 km.
informace pro letní ubytování
Tenis (4x venkovní kurt), golfové hřiště 9 jamek, Saas Fee 7 km. Minigolf. Fitnessparcour. Rybaření (s povolením). Letní lyžování, Saas Fee 4 km. 6x vleky a horské dráhy. Sedačkové lanovky, 350 km turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví. 70 km cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště, školka pro děti. Trotti-Plausch (Trettroller-Abfahrt, sjezd na asfaltových silnicích).
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko Saas-Almagell. 2x sedačkové lanovky, 4x vleky, 1x dětský vlek. 7x lyžařské sjezdovky, celkem 13 km (33 % lehkých, 67 % střední obtížnosti), sjezdovka pro snowboardisty. Lyžařská škola (alpské lyžování), škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě, lyžařské turistické trasy, zimní turistické cesty 25 km. 1x sáňkařská dráha (délka 3 km). Přírodní kluziště, metaná. Skibus. Další lyžařská střediska: Saas-Fee 4 km, Saas-Grund 4 km, Saas-Balen 8 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.7.2019 09:46
Mapa stránek ...