Ubytování ve Švýcarsku, La Tzoumaz (Valais Wallis) v apartmánu 'Mont-Parrain/Apt 2'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Mont-Parrain/Apt 2, La Tzoumaz
★★★

Švýcarsko, Valais Wallis, La Tzoumaz

Švýcarsko, Valais Wallis, La Tzoumaz
Číslo objektu: CH1914.720.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch1914_720_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 17.332,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Mont-Parrain/Apt 2', 3-pokojový byt 49 m2, nadzemní suterén. Jednoduché a účelné zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj s 2x lůžko (v délce 200 cm). Průchozí pokoj, bez okna, bez skříně s 1 x 2 lůžka nad sebou (v délce 200 cm). Otevřený obývací pokoj/jídelna s kabelová TV, mezinárodní TV kanály a rádio. Vstup na zahradu. Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar, raclette gril fondue set (sýrové fondue)) s jídelní stůl. Koupelna/WC. Topení. Velká, trávník. Velmi pěkný výhled na hory a do údolí. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 2 (kryté) u domu.
Informace o domě (rezidenci)
Vícegenerační dům 'Mont-Parrain', 6-podlažní. V centru obce La Tzoumaz (Les 4 Vallées), klidná, slunná poloha, přímo u sjezdovek. V domě: výtah, lyžárna. Příjezd vede až k objektu. Supermarket 500 m, restaurace, bar, pekárna, kavárna 300 m, centrum dostupné pěšky během 2 min. Krytý bazén 200 m. Tenis 1 km, od domu vedou turistické / vycházkové trasy, kabinková lanovka 200 m, lyžařské sjezdovky 10 m, lyžařská škola, dětská mateřská školka, sáňkařská dráha, dětské hřiště 200 m. Pozor prosím: V případě dobrých sněhových podmínek je dům dostupný přímo na lyžích. Předání klíčů probíhá v agentuře 4vallees4saisons.com ve městě La Tzoumaz.
Rezervace
Ubytování ve Švýcarsku, La Tzoumaz:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 1.500 - 3.300 m n.m.
Klidné, vhodné pro rodinou rekreaci letní rekreační středisko a zimní sportovní středisko od Les 4-Vallées, dopravně výhodná poloha s pěkným výhledem, 15 km od Verbier. V obci: supermarket, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar, krytý bazén, sauna. Dopravní spojení: dálnice A9, výjezd 24 'Riddes' 13 km od La Tzoumaz. Nádraží 'Riddes' 13 km. Doprava letadlem: letiště Geneva (GVA), 160 km, Sion (SIR), 30 km.
informace pro letní ubytování
Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Verbier 15 km. Rajtování. Paragliding. Kabinkové lanovky, 100 km turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví, Dětská turistická stezka. 100 km cesty pro túry na horském kole, půjčovna horských kol. Dětské hřiště, zábavní park 'Happyland' 40 km.
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko Les 4 Vallées, počet přepravních zařízení: 92x celkem. Celkem 412 km lyžařské sjezdovky, sjezdovka pro snowboardisty, sněhový park. Lyžařská škola, škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti od 4 let, lyžařská školka pro děti. Lyžařské turistické trasy, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy (délka 10 km). Bruslařská hala, přírodní kluziště, zimní golf 3 jamek, Les 4 Vallées. Skibus (zdarma). V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Přímé spojení do lyžařské oblasti 'Les 4 Vallees' (Verbier, La Tzoumaz, Nendaz a Veysonnaz), s 98 vleky a 400 km sjezdovek. SKIPAS-AKCE: 9 % sleva od 6-denních ski-passů pro oblast 'Les 4 Vallées'.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.4.2019 19:30
Mapa stránek ...